Now Reading
Noslēgusies Benedikta XVI pastorālā vizīte Brazīlijā

Noslēgusies Benedikta XVI pastorālā vizīte Brazīlijā

„Savās domās apskauju ne tikai Brazīliju, bet arī Latīņameriku – cerības kontinentu” – atvadu uzrunā teica Benedikts XVI. „Lūdzu Dievu par tiem, kuri ir atbildīgi par reliģiskajām un sociāli-politiskajām norisēm valstī. Lai Dievs dāvā viņiem drosmi īstenot iniciatīvas, kas veicinātu Latīņamerikas tautu lielās ģimenes labklājību”.

Pēc atvadu ceremonijas Sanpaulu lidostā, plkst. 20.55 pēc vietējā laika ar Itālijas aviokompānijas Alitalia lidmašīnu Boeing 777 pāvests uzsāka 11.30 stundu ilgo lidojumu uz Romu. Čampino lidostā viņš ieradās pirmdien, 14. maijā, ap plkst. 13. Svētais tēvs devās uz savu vasaras rezidenci Kastelgandolfo, kur atpūtīsies vairākas dienas.

Ir noslēdzies pāvesta sestais apustuliskais ceļojums. Brazīliešu atmiņā paliks neaizmirstamā tikšanās ar jauniešiem Pacaembu stadionā, sv. Antonio Galvao kanonizācijas svinības, tikšanās ar vairāk nekā 400 Brazīlijas bīskapiem, neparasti sirsnīgā vizīte Gvaratingvetas rehabilitācijas centrā „Cerības fazenda”, rožukroņa lūgšana un tikšanas ar priesteriem Aparečidas svētnīcā, kā arī svētdienas liturģija un 5. Latīņamerikas un Karību reģiona bīskapu vispārējās konferences inaugurācija. Dieva Vārda sēkla ir iesēta. Šajās dienās Dienvidamerikas kontinenta Baznīca ne tikai svinēja svētku.

LRKBIC

Scroll To Top