“Jauniešu Betānija” – garīgā dāvana pasaulei!

Šī būs vieta, kur klausīties Jēzū caur Dieva Vārdu un tā skaidrojumu, arī caur dažādu kopienu un kustību lekcijām, savstarpējām debatēm un diskusijām. „Jauniešu Betānija” būs vieta, kur „svaidīt Kungu ar svaidāmo eļļu un Viņa kājas ar saviem matiem nožāvēt” caur lūgšanu vakariem (slavēšana, aizlūgšana, meditācija un pateicība), esot par iepriecinājumu noskumušajiem, veidojot „lūgšanu tīklu” ielās, lūdzoties rožukroni…
Šeit varēs rūpēties par draudzi un apkārtnes iedzīvotājiem gluži kā Marta no Betānijas – rīkosim svētkus draudzei, dosimies aptaujāt cilvēkus un dāvāt pašu veidotās kartiņas, palīdzēsim Kalkutas māsām izdalīt ēdienu nabadzīgajiem, dosimies arī uz Rīgas dzemdību namu, lai pateiktos jaunajām māmiņām par jaunu dzīvību nevis abortu, organizēsim talku…
„Jauniešu Betānijai” jākļūst par vietu, kur katrs atnākušais būtu Lācars, kuram Jēzus stiprā balsī sauca: “Lācar, nāc ārā!”. Lai katrs tiktu iznāktu arā no tumsas, tiktu uzmodināts no grēka, dziedināts no mērenības, kūtruma, iepazītu un iemīlētu Jēzu atkal no jauna, lai arī katru Jēzus spētu uzrunāt kā Lācaru – „mans draugs”.
Alīna Sokaļska
 
Nāc un darbojies „Jauniešu Betānijā”

“Jauniešu Betānija” ir jauniešu vakari, kas notiks 7. decembrī un turpmāk piektdienās plkst. 18.45, Katoļu ielā 16, Sv. Franciska baznīcas draudzes telpās (seko norādēm!)
Tur iepazīsies ar citiem kristīgiem jauniešiem, būs kopējo ideju realizēšana, aktivitātes telpās/ārā, savu talantu attīstīšana, lekcijas, debates un prezentācijas – prātam, misijas un lūgšanas – dvēselei, bet apetītei – tēja un cepumi.
Līdz turienei var nokļūt ar:
Trolejbusu nr. 15,
Tramvajiem nr. 3, 7 un 9,
Ar vairākiem autobusiem, kuriem galapunkts ir Abrenes ielā.
~Visu citu tu uzzināsi atnākot~

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti