Pāvests tikās ar Vatikāna drošības dienesta vadītājiem un darbiniekiem

Benedikts XVI audiencē pieņēma Vatikāna drošības dienesta vadītājus un darbiniekus. Pāvests pateicās par pašaizliedzīgo kalpošanu, rūpējoties par pāvesta un svētceļnieku drošību, kā arī par kārtību Vatikānā. Atgādināja, ka vēstījumā Pasaules Miera dienā ir norādījis uz cilvēces ģimeni, kas ir miera kopiena. „Ģimene, kas balstās vīrieša un sievietes laulībā, ir ne tikai dzīvības un mīlestības šūpulis, bet arī atsevišķa cilvēka un visas sabiedrības humānisma skola.”

Pāvests uzsvēra, ka veicot savus ikdienas pienākumus, Vatikāna žandarmi tiekas ar daudzām ģimenēm. Tās ierodas no visas pasaules, lai apmeklētu svēto apustuļu Pētera un Pāvila kapus, apliecinātu ticību, tiktos ar pāvestu, piedalītos audiencēs un liturģiskajās svinībās. Par viņu drošību rūpējas vairāki simti Vatikāna drošības dienesta darbinieku.

“Lai Dievs jums palīdz veikt šo atbildīgo pienākumu, paliekot uzticīgi augstākiem ideāliem. Mūsdienu pasaulei ir nepieciešami tādi cilvēki, kas apzinās, ka ikviens darbs, kas veikts pēc labākās sirdsapziņas, palīdz veidot labāku, taisnīgāku un patiesi brīvāku sabiedrību” – teica Svētais tēvs.

Benedikts XVI atsevišķās audiencēs pieņēma Romas diecēzes ģenerālvikāru, kardinālu Kamillo Ruini; Klēra kongregācijas prefektu, kardinālu Klaudio Hjummes; Apustuliskās Signatūras vadītāju, kardinālu Agostino Vallini; sekretāru mons. Velasio De Paolis un apustulisko nunciju Kolumbijā, arhibīskapu Aldo Kavalli. 11. janvāra vakarā pāvests tikās arī ar Ticības Mācības kongregācijas prefektu, kardinālu Viljamu Jozefu Levadu.

LRKBIC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti