Now Reading
Rīgas arhidiecēzes priesteru konference

Rīgas arhidiecēzes priesteru konference

Pirmdien, 28.aprīlī Rīgas Garīgā Semināra telpās norisinājās Rīgas arhidiecēzes ikmēneša priesteru konference. Pēc kopīgām lūgšanām kapelā un garšīgām pusdienām (par to paldies semināra virtuves saimniecēm) konferences laikā tika pārrunāti šādi aktuāli jautājumi:

1. pr. A. Solims sākot ar 7.maiju tiek nominēts aprūpēt Latvijas katoļticīgos, kuri atrodas Īrijā.
2. Kopīgi tika pārspriesta bīskapa vizitāciju kārtība draudzēs;
3. Rīgā norisināsies Euharistiskā procesija Kristus Miesas un Asins svētkos svētdien, 25.maijā. plkst. 11.00 paredzēta svētā Mise laukumā pie Rīgas Sāpju Dievmātes baznīcas. Pēc dievkalpojuma procesija virzīsies uz sv. Jēkaba katedrāli, kur būs otrā apstāšanās. Trešā stacija būs pie sv. Marijas Magdalēnas baznīcas un ceturtā apstāšanas būs atkal laukumā pie Sāpju Dievmātes baznīcas. Noslēgumā „Te Deum” un svētība ar Vissvētākos Sakramentu.
4. 24.maijā Rīgā norisināsies Ģimenes svētki.
5. Ir nepieciešams aktivizēt draudzēs darbu ar bērniem. Vasaras periodā bērni ir jāpulcina draudzēs kopā ar vecākiem. Katrā draudzēs ir jābūt savam katehētam un jāpieturas pie katehizācijas programma, kura ir izstrādāta RARZI.
6. sv. Trīsvienības svētkos ziedojumi arhidiecēzes baznīcās tiks vākti RARZI (bijušais katehētikas institūts) vajadzībām.

Pr. Ilmārs Tolstovs
Katoļu Baznīcas Vēstnesis
Scroll To Top