Now Reading
Grupa no Latvijas turpina iepazīt Kanberu

Grupa no Latvijas turpina iepazīt Kanberu

12. jūlijā plkst. 1.16 saņemtā ziņa no Kanberas vēstīja, ka Latvijas grupa jūtas labi un šodien visiem būs iespēja vēl vairāk iepazīt pilsētu. 

Inga pavēstīja par latviešu jauniešu grupas šīs dienas kartību: ” Jau deviņos dosimies uz laudēm un rīta lūgšanu, 11.15 dosimies uz ekspozīciju centra laukumu, kur kopā ar kopienu „ Chemin Neuf”  evaņģelizēsim ar dejām. 15.00 būs kopīga Sv. Mise. Un vēlāk kopā ar ģimenēm dosimies kur nu katrs vēlēsies, lai kopīgi pavadītu laiku.

Svētdien atkal sāksim dienu ar lūgšanu, bet pusdienlaikā kopa ar anglikāņu draudzi un ar ģimenēm, pie kurām esam apmetušies, būs organizēts barbekjū. Vēlāk būs Sv. Mise, ko vadīs bīskaps Ving – Trois un kurā piedalīsies visas diecēzes sagatavošanas grupas.
Pirmdien pēc piknika, kas ir ieplānots pusdienlaikā, dosimies uz Sidneju. Jūtamies labi. Ne tikai lūdzamies, bet redzam arī Kanberu. Sveicieni visiem.”

Šodien pēcpusdienā no Romas lidostas uz Sidneju dosies arī pāvests Benedikts XVI. Detalizētu programmu par pāvesta apustulisko ceļojumu lasiet Vatikāna Radio mājas lapā: http://www.radiovaticana.org/let/Articolo.asp?c=209726

LRKBIC

Scroll To Top