Jauniešu grupa no Latvijas sasniedza Kanberu

Inga Vanaga, viena no svētceļniecēm, pastāstīja, ka viss ceļojums bijis Dieva apredzībā un aizsardzībā un ka lidojumi bijuši augstākajā līmenī un pārsteidza cilvēku sirsnība un pretimnākšana.

Nedēļu jaunieši pavadīs Kanberā, lai garīgi sagatavotos Pasaules Jauniešu dienām, kas sāksies 15. jūlijā Sidnejā. Grupai no Latvijas lūgšanas un garīgos seminārus vadīs kopiena “Chemin Neuf“. Tas būs laiks, lai lūgtos un izdzīvotu garīgo pieredzi un veidotu vienotību arī pašas grupas vidū.

Tikko saņemtajā ziņā, Inga pastāstīja par notikumiem: “Šodien kopā ar kopienu bijām deju sesijā pilsētas centrā. Dejojām gan jauni, gan veci un aicinājām vietējos dejot ar mums par godu tam Kungam.

Austrālieši ir interesanti, mazliet atturīgi, taču visnotaļ ātri „atkausējami”. Šodien izdzīvojām Gandarīšanas sakramentu. Daudzu sejās manāmas pārdomas un prieks, varbūt ka jauna atklāsme. Prieks, ka jau pirmajās dienās redzami nelieli augļi. Esam sadraudzējušies ar ģimenēm, kas mūs uzņem. Patiesībā esam priecīgi, lai arī ārā ir auksti, un neesam pārāk biezi saģērbušies (ir aptuveni +5?C līdz +10?C).

Kanbera ir Austrālijas galvaspilsēta. Iedzīvotāju skaits pārsniedz 325 000. Pilsēta atrodas 300 km uz dienvidrietumiem no Sidnejas. Klimats šajā periodā svārstās no +15?C līdz +18?C. Laika starpība ir 8 stundas. Katoļi ir 70%, anglikāņi – 27%, musulmaņi.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti