Now Reading
Sidneja: pāvests atpūtīsies Opus Dei vadītajā centrā

Sidneja: pāvests atpūtīsies Opus Dei vadītajā centrā

Kā pastāstīja kard. Georgs Pells, no mājas balkona var redzēt Zilo kalnu virsotnes, kas ir viena no lielākajām tūrisma atrakcijām Austrālijā. Apkārt mājai ir daudz meža taku. „Mēs izvēlējāmies šo vietu, jo te valda klusums un atrodas diezgan tuvu Sidnejai. Šeit Benedikts XVI varēs ne tikai atpūsties pēc daudzu stundu ilgā lidojuma, bet arī lūgties, lasīt grāmatas un darīt to, ko visvairāk mīl – spēlēt klavieres” – teica Sidnejas arhibīskaps.

Atpūtas centrs atgādina tipisku austrāliešu lauku māju. Katrā viesu istabā atrodas gulta, galdiņš, krēsls un mazs sildītājs. Centra galvenā pārzine Marianna Vodheda žurnālistiem pastāstīja, ka Pasaules Jauniešu dienu svinību organizatori lūguši uzņemt arī dažus kardinālus un bīskapus. Ceturtdien, 17. jūlijā, pāvests pārcelsies uz Sidneju, kur uzturēsies arhibīskapa rezidencē.

Opus Dei savu darbību Austrālijā uzsāka 1963. gadā. Vada kolēģijas un skolas visā Austrālijas teritorijā, bet priesteri – katoļu draudzi Melnburnā. Prelatūras Opus Dei apustuliskais vikārs Austrālijā un Jaunzēlandē ir pr. Georgs Rossmans.

Scroll To Top