Now Reading
Saldus Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas iesvētīšanas svētki

Saldus Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas iesvētīšanas svētki

Svētdien, 31. augustā ar Rīgas Doma ērģelnieces Ilvas Lempas ērģeļkoncertu Saldus Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā iesāksies konsekrācijas svētki divu nedēļu garumā. Baznīca atrodas Saldū, Jaņa Rozentāla ielā 16.

„Pasaule tika radīta Baznīcas dēļ!” – teica pirmo laiku kristieši. Baznīca ir mūsu ceļš uz Debesīm. Caur Dievnamu mēs tuvojamies Dievam – tāds ir tās celšanas mērķis.

Svētku centrālais notikums – jaunuzceltā baznīcas iesvētīšana notiks sestdien, 6. septembrī. Svinīgajā dievkalpojumā piedalīsies Apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs arhibīskaps P.S.Curbrigens, Liepājas un Kurzemes bīskaps V.Lapelis OP, Liepājas bīskaps emeritus Ā.A.Brumanis, Jelgavas bīskaps A.Justs un daudzi citi Latvijas garīgās kārtas pārstāvji.

No plkst. 10:00 baznīcā dziedās Kauņas Sv.Vincenta no Paula jauniešu slavēšanas grupa, plkst. 12:00 – baznīcas iesvētīšanas dievkalpojums ar slavēšanas grupu Effata un Klints līdzdalību, bet pēc dievkalpojuma ar muzikālo sniegumu priecēs pūtēju orķestris „Saldus”.

Divu nedēļu garumā, no 31.08. līdz 14.09., Saldus Romas katoļu baznīcā katru dienu norisināsies dievkalpojumi, uz kuriem ir aicināti mākslinieki, floristi, uzņēmēji, svētceļnieki, skolēni, kā arī pārējie rajona iedzīvotāji un viesi. Ik dienu būs īpašs muzikālais priekšnesums – bizantiešu dziedājumi, kamermūzikas ansamblis, slavētāji, gregoriāņu dziedājumi. 5. septembrī tiks atklātas divas mākslas izstādes draudzes telpās.

Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcu Saldū sāka celt jau 1999. gada oktobrī un ar šā gada vasaru celtniecības darbi ir pabeigti.

 

Sīkāka informācija:
draudzes prāvests Andrejs Mediņš
tel. 26411090

 

Scroll To Top