Projekta – koncerta “Gaisma no debesīm” apraksts

Projekta pieteicējs: biedrība „KUSTĪBA DZĪVĪBAI” sadarbībā ar mūzikas studiju „N.M. Studija” organizē dziesmu autores Ņinas Apsītes autorkoncertu Latvijā no š. g. 25. oktobra – 2009. gada 1. martam. , Koncertā piedalīsies Ņina Apsīte (mūzikas un vārdu autore), Niks Matvejevs (aranžētājs), saksofonu kvartets „N(ex)t”, Agita Valtere ar bērnu ansambli ,,Palāsītes” un solisti Rita Trence un Imants Skrastiņš u. c. solisti. Vakarus vadīs aktieris Imants Skrastiņš.

Tēma: Garīga satura dziesmas. Ņinas Apsītes emocionāli uzrunājošais dziedājums, komponista Nika Matvejeva aranžēto melodiju plūdums, tāpat vienkāršie un atskaņās rakstītie, tomēr dziļas pārdomas izraisošie vārdi aizkustina ikvienu klausītāju. Autores dziesmas apstiprina cerību, ka atjaunoties ir iespējams un pēc tumsas vienmēr atgriežas gaisma.

Mērķauditorija: koncerts „Gaisma no debesīm” iecerēts kā muzikāls veltījums iedzīvotājiem. 

Mērķis: Gaidot valsts neatkarības 90. gadskārtu, esam iedeguši simbolisku gaismu ar akciju gaismas tilti! Vai gaismas tilts mums dos gaismu dvēselei? Par to domājot – šis projekts “Gaisma no debesīm”. Autors – cilvēks no tautas, kurai dziesmu vārdi un mūzika tapuši 20 gadu laikā, tie nākuši pie viņas, domājot par tautas  garīgumu un ticību Dievam. Laikā, kad pēc neatkarības atjaunošanas, valstī sākās patvaļa un uzdzīve, laupīšana un izdzīvošanas problēmas, sociālais slogs utt. Autore izpratusi, ka palīdzēt var cilvēks pats sev un tautai ar garīgu nostāju, ar ticību un rīcību saskaņā ar Dieva nolikto kārtību!

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti