Vispārējai cilvēktiesību deklarācijai – 60

Manipulācijas ar cilvēktiesību interpretāciju kļūst satriecošas (piemēram, tiesības uz abortu kā cilvēka pamattiesības vai tiesības veicināt homoseksuālismu uz dabīgās ģimenes rēķina). Organizācijas, kuras atbalsta abortus, gatavo lūgumrakstus, lai nodrošinātu cilvēktiesību izskaidrošanu viņiem izdevīgā veidā. 

Mēs aicinām visus labas gribas cilvēkus, kuriem cilvēka dzīvības, laulības un dabiskas ģimenes cieņa ir sirdij tuva, apvienoties un parakstīt lūgumrakstu ANO, lai nodrošinātu, ka pasaules svarīgākais starptautiskais likums tiktu izskaidrots pareizi. 

Lūgumrakstu Apvienoto Nāciju Organizācijai 2008. gada 10. decembrī iesniegs Katoļu Ģimenes un Cilvēktiesību institūts (Catholic Family and Human Rights Institute C-FAM), nevalstiskā pro-life (par dzīvību) organizācija, kuras birojs atrodas Ņujorkā un kura aktīvi novēro Apvienoto Nāciju Organizācijas darbību un iesniedz tajā savus priekšlikumus. 

Ir ļoti svarīgi, lai lūgumrakstu parakstītu pēc iespējas vairāk cilvēku visās valstīs un pasaules malās. Lūgumraksts ir sagatavots vairākās valodās un arvien jauni tulkojumi nāk klāt. 

Iniciatīva organizēt lūgumrakstu nāk no Eiropas organizācijām, kuras ir par ģimeni un par dzīvību un kuras ir apvienojušās “European FAMILIOKRATOS Inicjative”. Lūgumrakstu atbalsta daudzas citas organizācijas visā pasaulē. 

C-FAM un Human Life Internationa – Europa (HLI – Europa) palīdz ar savu tehnisko atbalstu, lai parakstus varētu iesniegt internetā. 

Ja Tu atbalsti šo iniciatīvu vākt parakstus lūgumrakstam, lūdzu, izdari sekojošo:

  1. Paraksti lūgumrakstu, izmantojot mājas lapu: http://www.worldcongress.pl/un/?submit=yes
  2. Iedrošini visus savus draugus visās pasaules malās izdarīt to pašu.
  3. Iedrošini savus draugus iedrošināt viņu draugus izdarīt to pašu.
  4. Iedrošini visus, kam ir mājas lapas, ievietot linku uz

Kustība “Par dzīvību”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti