Labdarības akcijas “Uzcelsim baznīcu” ietvaros Slokā taps jauns katoļu Dievnams

Šobrīd – neilgi pirms Ziemassvētkiem – ar kardināla Jāņa Pujata svētību katoļu baznīcā tiek uzsākta līdzekļu piesaiste labdarības akcijai “Uzcelsim baznīcu”, kuras ietvaros tiks būvēts jau trešais Dievnams – šoreiz Slokā,  Raiņa ielā 91a. Šobrīd Slokā nav savas katoļu baznīcas, tādēļ projekts ir īpaši aktuāls.

Laika posmā no Ziemassvētkiem līdz Lieldienām tiek organizēta ziedojumu vākšanas akcija, kuras laikā iedzīvotāji un uzņēmumi tiek aicināti sniegt materiālu ieguldījumu baznīcas celtniecībā. Savu atbalstu var izteikt ikviens, piezvanot pa ziedojumu tālruni 90006889, novēlēt baznīcas celtniecībai 1 LS, vai arī ziedot Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrijai, Mazā Pils iela 2a, Rīga, LV-1050, Latvija, PVN reģ.nr. LV 90000106677, LV09HABA0551006003961, Swedbanka (Hansabanka), kods HABA LV22.

“Akcija tiek organizēta tieši šajā laikā – no Ziemassvētkiem līdz Lieldienām, lai dotu ikvienam cilvēkam iespēju uzsākt nākamo gadu ar labām domām un labiem darbiem. Baznīca ir tā vieta, kas vieno cilvēkus, sabiedrību, padara to labāku un dod spēku. Šobrīd šī vienotība Latvijā ir īpaši nozīmīga un nepieciešama, tādēļ aicinu cilvēkus izvērtēt savas iespējas dot savu ieguldījumu garīgāku mērķu sasniegšanai,” norāda Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centra vadītājs pr. Andris Kravalis.

Dievnama celtniecība Slokā ir jau trešais akcijas “Uzcelsim baznīcu” laikā organizētais projekts. Pirmā – Vissv. Trīsvienības baznīca 2005. gadā par saziedotajiem līdzekļiem tika uzcelta Rīgā Deglava ielā 63, otrā – Pļaviņās. Esam iecerējuši ar šīs akcijas palīdzību, dāvināt Latvijai vēl vienu baznīcu, kurā jebkurš kristietis varētu sajusties tuvāk Dievam.

Par Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centru:
Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas centrs informē sabiedrību par Baznīcas dzīves aktualitātēm, kā arī tās vēsturi un tradīcijām. Centra aicinājums ir sekmēt informācijas apmaiņu Baznīcas iekšienē un dialogu starp kristīgajām konfesijām, kā arī starp Baznīcu un sabiedrību.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Romas katoļu Baznīcas Informācijas Centrs,
Katoļu ielā 16, Rīga, LV 1003, mob. 29444171,
e-pasts: info@catholic.lv, www.catholic.lv

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti