Now Reading
Pāvests pateicas fonda Papal Foundation locekļiem

Pāvests pateicas fonda Papal Foundation locekļiem

Audiencē pie pāvesta sestdien bija ieradušies fonda Papal Foundation locekļi. Šī bija gadskārtējā vizīte un tā kā Baznīca šogad atzīmē svētā Pāvila gadu, pāvests viņus sveica ar Tautu apustuļa vārdiem no vēstules romiešiem: „žēlastība jums un miers no Dieva, mūsu Tēva, un no Kunga Jēzus Kristus!” (Rom 1:7). „Svētais Pāvils mums atgādina, kā viss cilvēku dzimums tiecas pēc Dieva žēlastības un miera,” teica pāvests Papal Foundation locekļiem. Šodienas pasaulei šis miers ir patiešām nepieciešams, jo tā pieredz karus, šķelšanos, nabadzību un izmisumu.
Benedikts XVI pastāstīja, ka pēc dažām dienām viņam būs izdevība apmeklēt Svēto Zemi. „Uz turieni došos kā miera svētceļnieks,” teica pāvests. Viņš vērsa uzmanību uz to, ka vairāk nekā 60 gadus šis reģions, šī zeme, kurā piedzima, nomira un augšāmcēlās Kungs, zeme, kas ir svēta trim pasaules monoteiskajām reliģijām, ir vardarbības un netaisnības piemeklēta. Tas ir novedis pie vispārējas neuzticības gaisotnes, nedrošības un bailēm, kas bieži vien liek sacelties kaimiņam pret kaimiņu, brālim pret brāli.

Pāvests aicināja: „Tā kā gatavojos šim nozīmīgajam ceļojumam, īpašā veidā aicinu jūs vienoties ar mani lūgšanās par Svētās Zemes un visa šī reģiona iedzīvotājiem. Lai viņi saņem izlīgšanas, cerības un miera dāvanas.” Benedikts XVI atgādināja, ka šogad tikšanās ar Papal Foundation pārstāvjiem notiek laikā, kad visa pasaule cīnās ar satraucošu ekonomisko situāciju. Tādos brīžos kā šis, pastāv kārdinājums domāt tikai par sevi un savām problēmām, un nepievērst uzmanību tiem, kam pašiem trūkst savas balss. Svētais tēvs aicināja kristiešus apzināties, ka tad, kad ir grūti laiki, ir jāstrādā vēl jo pamatīgāk un jārūpējas, lai tiktu sadzirdēta Kunga mierinošā vēsts.

Pāvests piebilda: „Tā vietā, lai ierautos sevī, mums ir jāturpina būt par cerības, spēka un citu cilvēku atbalsta bākām. Jo īpaši ir jāatbalsta tie, kuriem nav neviena, kas tiem palīdzētu. Tāpēc man ir prieks ar jums šodien tikties. Jūs esat labu kristīgo vīriešu un sieviešu paraugs, jo turpināt stāties pretim izaicinājumiem ar drosmi un ticību. Patiešām, Papal Foundation, pateicoties daudzu cilvēku dāsnumam, var sniegt vērtīgu palīdzību Kristus un Viņa Baznīcas vārdā. Esmu jums pateicīgs par jūsu upuri un sevis veltīšanu.”

I. Šteinerte/Vatikāna Radio

Scroll To Top