Aicinājums uz adorāciju oktobrī

Vēl nesen pāvests Benedikts XVI uzsvēra, ka viņš vēlas nemitīgo adorāciju katrā draudzē. Pāvests sacīja, ka tieši tas atnesīs pa­saulei mieru. Viņš atgādināja, ka tāda bija pirmā vēsts cilvēcei pēc Jēzus piedzimšanas Betlēmē: “Nāciet, pielūgsim Viņu!” Un eņģeļi dziedāja: “Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes labas gribas cilvēkiem!”

Ar Viņa Eminences kardināla Jāņa Pujata un visu Latvijas bīskapu svētību aicinām draudzes un draudžu priesterus izveidot nepārtrauktu Vissvētākā Sakramenta adorāciju oktobra mēnesī savās draudzēs nodomā par Latvijas garīgo atdzimšanu, ekonomisko grūtību pārvarēšanu – ļaunuma, negodīguma, savtīguma uzvarēšanu, par visiem, kurus nospiež slimības, trūkums un vientulība, par visām ģimenēm, par žēlsirdību un mīlestību cilvēku vidū.

Pagodināsim Vissvētāko Sakramentu 24 stundu adorācijā draudze pēc draudzes, nododot lūgšanu stafeti viena otrai. Ar Viņa Ekselences Liepājas bīskapa piekrišanu adorāciju oktobrī iesāk Liepājas diecēze, pēc tam sekos adorācija Jelgavas, Rīgas arhidiecēzes un Rēzeknes – Aglonas diecēzēs.

Lūgums draudžu priesteriem pieteikt savu adorācijas datumu LRKB Informācijas centrā. Adorāciju pieteikumu sūtiet:
LRKB ICentra e- pasts: info@catholic.lv,
29444171

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti