Ziemassvētku akcija „Mēs – Krāslavas bērniem”

Vai Jūs būtu ar mieru uzdāvināt kādu saldumu, mašīnīti vai grāmatiņu Marijai,Vikai, Ņikitam un citiem Krāslavas bērniem?

Caritas Latvija aicina Jūs piedalīties Ziemassvētku akcijā „Mēs – Krāslavas bērniem” No 1.adventes līdz 21.decembrim mēs aicinām Jūs piedalīties mūsu Ziemassvētku akcijā un sagatavot nelielas dāvaniņas (līdz 5 LVL) Krāslavas bērniem, kas ik sestdienu apmeklē Krāslavas Romas-katoļu draudzes Caritas grupas zupas virtuvi. Kopā tie ir apm.45-50 bērni. Dzīve ir solidaritāte un attiecības. Izplatīsim Dieva Mīlestību kopā !

Dāvaniņas var nest katru darbdienu uz Katoļu ielu 16, Rīgā, iepriekš sazinoties pa tel.:25945585 (Inese Mičule) vai pa tel.29937387 (Ilze Vērdiņa). www.caritaslatvija.lv, e-pasts: caritas@apollo.lv

Caritas Latvija ir Latvijas Romas-Katoļu Baznīcas Bīskapu Konferences dibināta NVO, kuras darbības mērķi ir vērsti, lai mazinātu nabadzību un sociālo nevienlīdzību, migrāciju un veicinātu sociāli neaizsargāto cilvēku iekļaušanu Latvijas sabiedrībā. Caritas Latvija ir Caritas Europa un Caritas Internationalis dalīborganizācija, kas kopā veido vairāk nekā 200 organizāciju savienību un ir viens no lielākajiem humānajiem palīdzības tīkliem pasaulē. 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti