No 25. – 27. jūnijam Rīgā viesosies benediktīņu mūks A. Grīns

T.Anselma Grīna darba grafiks tiek plānots gadiem uz priekšu. Arī šo iecerēto vizīti uz Latviju, uz galvaspilsētu Rīgu, tēvam Anselmam pieteicām pirms gada. Latvijā viņu vairāk pazīst kā autoru populārajām grāmatām par eņģeļiem, ko ir izdevis un turpina izdot apgāds Jumava un dažas no tām ir „Sirdsmiers”; „Ziemassvētku prieka mazā grāmata”; „Neaizmirsti vislabāko”, „50 eņģeļi dvēselei”, „Atrodi savu dzīves taku”, „Mazā grāmata par patieso laimi”. Pasaulē t.Anselmu Grīnu pazīst kā teologu, filozofu, garīgo vadītāju, tostarp, arī uzņēmējiem un biznesa cilvēkiem.

25. jūnijā plkst. 16.00 tēva A.Grīna tikšanās ar lasītājiem “Jumavas grāmatnīcā” Dzirnavu ielā 73. 26. jūnijā viņš pasniegs konferences Rīgas sv.Terēzes draudzē, O.Vācieša ielā 6. 27. jūnijā plkst. 11.00 sv. Mise kopā ar tēvu Anselmu Grīnu sv.Terēzes draudzē, O.Vācieša ielā 6.

Tēvs Anselms Grīns

Dzimis 1945. gada 14. janvārī Junkershauzenā (Vācijā), uzaudzis Minhenē. Jau puikas gados pārdeva spuldzes un galda lampas savu vecāku elektropreču veikalā.  Pabeidzis skolu, 19 gadu vecumā iestājās benediktīniešu abatijā Minsteršvarcahā pie Vircburgas.

Tur no sv. Nursijas Benedikta regulas apguva mākslu vadīt cilvēkus un 70 – tajos gados no jauna atklāja seno mūku tradīciju, kuras nozīmību redz saistībā ar mūsdienu psiholoģiju.

Studējis teoloģiju, filozofiju un uzņēmējdarbību, kopš 1977. gada viņš ir Minsteršvarcahas abatijas celerārs, tas ir,saimniecības vadītājs un ir atbildīgs par  300 darbiniekiem vairāk kā 20 uzņēmumos.

Neskaitāmu kursu un lekciju laikā tēvs Anselms Grīns mēģina izprast cilvēku vajadzības un jautājumus, viņš ir kļuvis par garīgo vadītāju daudziem menedžeriem.

Viņa 300 grāmatas, kuras visā pasaulē  šobrīd ir pārdotas kopā 14 miljonos eksemplāru, spēj sasniegt un  uzrunāt daudzas lasītājas un lasītājus.
Vairāk kā 100 no tām līdz šim ir iznākušas  Minsteršvarcahas abatijas izdevniecībā,  šīs grāmatas ir tulkotas arī  30  citās valodās.

Tulk.J.Lulle

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti