Rīgas kristīgo draudžu kolēģijā pārrunās audžuģimeņu kustības veicināšanu kristiešu ģimenēs

18. jūnijā plkst. 10:00-12:00 RD Labklājības departamenta 3. stāva zālē, Baznīcas ielā 19/23 notiks Rīgas kristīgo draudžu kolēģijas tikšanās par audžu ģimeņu veidošanu un kustības veicināšanu kristīgo ģimeņu vidē.

Ar savu personīgo pieredzi par problēmām un ieguvumiem audžuģimenē  dalīsies V.Latgalis (Rīgas kristīgo draudžu kolēģijas loceklis, Septītās dienas Adventistu draudzes mācītājs). Sarunās piedalīsies arī Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietniece I.Vinnika.

Galvenais šīs tikšanās mērķis ir iepazīstināt ar audžuģimeņu kustības veicināšanas un atbalsta veidiem, ko sniedz pašvaldība un uzklausīt draudzes par viņu aktivitātēm šai jomā, veicināt informācijas apmaiņu starp ieinteresētajām pusēm, kā arī vienoties par turpmāko sadarbības modeli.

Informācijai: Rīgā uz šo brīdi audžuģimenes statuss ir piešķirts 19 ģimenēm, bet apmācības Rīgas bāriņtiesā iziet 7 ģimenes un  3 personas. Audžuģimenes, kurās ar Rīgas bāriņtiesas lēmumu ir ievietots bērns saņem pabalstu katra bērna uzturam Ls 135 mēnesī, un  katru gadu izvērtējot nepieciešamību saņem līdz 110 Ls vienreizēju pabalstu nepieciešamo lietu iegādei bērnam. Rīgas pašvaldība tiem audžuvecākiem, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Rīgā, katru mēnesi izmaksā atlīdzību 150 Ls apmērā.

Informāciju sagatavoja: Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas sektora vadītāja Lita Brice: 67105925; 26385691, e-pasts: lita.brice@riga

 
 
 
 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti