Now Reading
Pastāsti par savu satikšanos ar Jāni Pāvilu II!

Pastāsti par savu satikšanos ar Jāni Pāvilu II!

Gatavojoties Jāņa Pāvila II beatifikācijai 1.maijā, Latvijas Romas Katoļu Baznīcas informācijas centrs (LRKB IC) izsludina akciju „Jānis Pāvils II. Satikšanās”, kurā aicina Latvijas iedzīvotājus sūtīt fotogrāfijas, kas tapušas viņiem personīgi tiekoties ar pāvestu Jāni Pāvilu II, kā arī īsu stāstījumu par to, kādu iespaidu šī satikšanās atstājusi viņu dzīvē.

Daudziem satikšanās ar Jāni Pāvilu II ir bijis ļoti nozīmīgs dzīves brīdis, par ko liecina šo mirkli iemūžinājusī fotogrāfija, kas daudzu mājās tiek turēta kā sava veida ģimenes relikvija. Formas ziņā šīs fotogrāfijas ir šķietami vienādas, tomēr aiz katras slēpjas savs dzīves stāsts un satikšanās „nospiedums” dvēselē. Rīkojot akciju „Jānis Pāvils II. Satikšanās”, vēlamies šos nospiedumus kaut nedaudz atklāt.

„Cilvēka dzīvē vērtīgākās ir tās satikšanās, kas iedrošinājušas būt patiesam pašam pret sevi un citiem, kas palīdzējušas atteikties no ļauna un izvēlēties labo, kas mudinājušas aizstāvēt tos, kas ir vāji un neaizsargāti. Ne vienmēr šīs satikšanās ir garas un klātienē. Vērtīgākās satikšanās notiek dvēselē, kad mūs uzrunā otra cilvēka rīcība vai teiktais vārds,” atzīst akcijas organizatore Ingrīda Puce.

Akcijas laikā iegūtās fotogrāfijas un stāstus LRKB IC publicēs mājas lapā www.katolis.lv, kā arī iekļaus izstādē „Jānis Pāvils II. Satikšanās”, kas šī gada maijā būs pieejama apskatei plašākai sabiedrībai.

Fotogrāfijas un stāstus (vēlams vienas rindkopas apmērā) lūdzam sūtīt elektroniski LRKB IC centram uz e-pastu: info@catholic.lv līdz 10. aprīlim. Vēstulē norādiet savu vārdu un uzvārdu, datumu, kad notika tikšanās, kā arī apstipriniet, ka esat ar mieru, ka Jūsu fotogrāfija tiek izmantota šādiem nolūkiem.

LRKB IC

 

Scroll To Top