Now Reading
Svētceļnieki dodas uz Skaistkalni, lai atklātu savu aicinājumu

Svētceļnieki dodas uz Skaistkalni, lai atklātu savu aicinājumu

28. aprīlī svētceļojumā no Rīgas uz Skaistkalni devās ticīgie no Rīgas sv. Jēkaba katedrāles un citām Latvijas draudzēm, lai 1. maijā piedalītos Skaistkalnes Dievmātes – Ģimeņu karalienes svētkos, kas ir Jelgavas diecēzes svētki. Šogad 1. maijs ir īpašs arī ar pāvesta Jāņa Pāvila II beatifikāciju jeb pasludināšanu par svētīgo.

Svētceļojums sākās no Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles pēc Svētās Mises, kas tika svinēta plkst. 17.00.
Maršruts: Rīga, Ķekava, Vecumnieki, Bārbele, Skaistkalne. Svētceļojums noslēgsies svētdien, 1. maijā plkst. 12.00 ar Svēto Misi Skaistkalnes svētnīcā, kas ir otra lielākā Latvijā.

Šādu svētceļojumu Rīgas Sv. Jēkaba katedrāle organizē jau ceturto gadu, aicinot tajā piedalīties arī citu draudžu pārstāvjus. Svētceļojumā ticīgie lūdzas par ģimenēm, aicinājumiem uz ģimenes dzīvi un klosterdzīvi.

„Katram cilvēkam Dievs ir paredzējis sevi realizēt kādā konkrētā veidā. Piedaloties šādā svētceļojumā, jaunieši lūdzas par to, lai atrastu šo savu unikālo veidu. Savukārt vecāki, mērojot ceļu uz Skaistkalni, lūdzas par to, lai savu aicinājumu atrastu viņi bērni,” atzīst svētceļojuma organizators priesteris Ilmārs Tolstovs.

LRKB IC

Scroll To Top