RARZI Atvērto durvju dienu

28. maijā institūta studiju telpās Rīgā, Mazajā Pils ielā 2 notika Atvērto durvju diena.  Interesentiem bija iespēja iepazīties ar institūta realizētajām studiju programmām, iestāšanās prasībām un piedāvātajām izglītības un garīgās dzīves aktivitātēm.

Interesentus uzņēma, visu ieradīja un izstāstīja RARZI direktors pr. Aleksandrs Stepanovs, RARZI vicedirektore Lolita Ērgle un Studiju programmu direktore Ingrīda Trups-Kalne, kā arī citi docētāji un studenti. Bija iespēja piedalīties lekcijās un uzdot interesējošos jautājumus.

Pirms pasākuma vaicājām RARZI direktoram priesterim A. Stepanovam par šo studiju nozīmi: “Studijas RARZI izglīto prātu un sirdi Katoliskajā mācībā, palīdz labāk saprast to, kam tici un kā vari kalpot Baznīcā,” skaidro pr. A. Stepanovs. “Augstkolas piedāvātā formācija ir paredzēta konsekrētām personām un lajiem. Šī izglītība palīdz iesaistīties evaņģelizācijā, profesionālajā dzīvē Baznīcā, kā arī veidot sabiedrību saskaņā ar kristīgām vērtībām. Mācības RARZI ļauj Dieva Atklāsmes garā rast atbildes uz mūsdienu cilvēkam aktuāliem jautājumiem, balstoties uz filozofijas, humanitāro un reliģijas zinātņu atziņām.”

LRKB IC sadarbībā ar RARZI

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti