Durvis vērusi kristīga kafejnīca „7 dienas”

Dievs radīja pasauli 7 dienās. Cilvēks šajā pasaulē – Rīgā, Upīša pasāžā, Dzirnavu ielā 113 – radīja kafejnīcu „7 dienas”, kas apmeklētājiem durvis vēra 9. jūlijā.
Kafejnīcas atklāšanas pasākumā apmeklētājiem bija iespēja aplūkot mākslinieces Elitas Ābeles zīmējumu izstādi par pasaules radīšanas tēmu. Ar slavēšanas dziesmām viesus iepriecināja Rīgas svētā Jēkaba katedrāles ansamblis „Ex Animo”. Par īpaši izdevīgām cenām bija iespējams iegādāties veselīgās un gardās „Rūķīšu tējas” un, protams, izmēģināt kafejnīcas pavāru veikumu.

Dažādi pasākumi kafejnīcā „7 dienas” notiks arī turpmāk. Katrai dienai būs izvēlēta sava tēma: pirmdienās būs tematiskie vakari, otrdienās – klasiskās mūzikas vakari ar dzīvo mūziku, trešdienās – tikšanās ar īpašo viesi, ceturtdienās – kokteiļvakari ar īpašiem piedāvājumiem un pārsteigumiem, piektdienās – disko vakari bez alkohola lietošanas, sestdienās – slavēšanas koncerti, bet svētdienas būs ģimenes dienas ar bērnu rītu, spēļu turnīriem un liecībām. Tāpat kafejnīcā paredzētas dažādas mākslas darbu un fotogrāfiju izstādes par svētvietām, cilvēkiem un dabu, kas vizuāli paudīs Evaņģēlija vēsti.
Kafejnīca „7 dienas” iecerēta kā satikšanās vieta dažādu konfesiju kristiešiem. „Ideja par šādas kafejnīcas izveidi radās pirms pāris gadiem. Mēs vēlējāmies radīt vidi, kur kristiešiem kopā būt, atpūsties, klausīties labu mūziku,” stāsta projekta autori Jānis un Agnese Rudzinski. „Pasākumos būs aicināti piedalīties gan katoļi, gan luterāņi, gan baptisti, gan arī citu konfesiju ticīgie, lai savstarpēji viens otru bagātinātu.”
Pirmais pasākums būs 16. jūlijā – slavēšanas koncerts. Ar precīzu pasākumu programmu drīzumā varēs iepazīties mājas lapā www.7dienas.lv.
Kafejnīca būs atvērta darbdienās no pl. 8.00-20.00, sestdienās – no pl. 12.00-20.00 un svētdienās no pl. 12.00-18.00.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti