Now Reading
1. septembris arī Rīgas Katoļu ģimnāzijā

1. septembris arī Rīgas Katoļu ģimnāzijā

Šogad 1. septembrī Rīgas Katoļu ģimnāzijas (RKĢ) durvis vērs 89 skolēni, no kuriem trešdaļa mācības dažādās šīs skolas klasēs uzsāks no jauna, informē RKĢ direktora vietniece audzināšanas darbā Diāna Mekša.

Šajā mācību gadā, tāpat kā pērn, RKĢ rīkos arī dažādus pasākumus jauniešiem. Jau pavisam drīz – 24. un 25. septembrī Norkalnos gan RKĢ, gan arī citu skolu jaunieši aicināti piedalīties pasākumā „Mīlestības miljons”, kas veltīts puišu un meiteņu savstarpējām attiecībām. Pasākumu vadīs RKĢ absolventi un pedagogi, kā arī Rīgas Garīgā seminārā studenti.

No 1. oktobra sāks darboties Jauniešu brīvā laika centrs. Aicināti pieteikties ir gan tie, kas vēlas iesaistīties centra darbā, gan arī tie, kas vēlas pavadīt savu brīvo laiku centra nodarbībās. 

Septembra vidū RKĢ atsāksies itāliešu valodas nodarbības pie pasniedzēja Agostino Morendi, uz kurām var pieteikties gan RKĢ, gan citu skolu 7. – 12. klašu skolēni, kā arī pieaugušie. Nodarbības notiks pirmdienās un piektdienās skolēniem plkst. 16.00 – 17.00, pieaugušajiem bez priekšzināšanām plkst. 17.00 – 18.00 un pieaugušajiem ar priekšzināšanām plkst. 18.00 – 19.00.

No 1. septembra darbu sāks arī RKĢ bērnudārzs, kurā vēl var pieteikt 2 – 6 gadus vecus bērnus. RKĢ paspārnē tapušajā bērnudārzā mazajiem tiks nodrošināta kristīga audzināšana, radošas un attīstošas nodarbības, pastaigas svaigā gaisā, kā arī ēdināšana trīs reizes dienā. Pieteikt savas atvases bērnudārzam var pie Ilzes Majenieces (tālr. 29221282, e-pasts majeniece@inbox.lv).

No 4. oktobra RKĢ otrdienās un ceturtdienās plkst. 14.00 – 16.00 notiks sešgadīgo bērnu apmācība, kas piemērota tiem bērniem, kas nākamgad uzsāks skolas gaitas, bet nav gājuši bērnudārzā. Bērniem, kurus vecāki pieteikuši RKĢ, paredzēta 50% atlaide no plānotās dalības maksas – Ls 30 mēnesī.

Tie bērni, kas iet bērnudārzā un 2012. gadā uzsāks mācības RKĢ 1. klasē, no marta līdz maijam varēs apmeklēt adaptācijas grupu, lai iepazītu skolas vidi. Dalība adaptācijas grupā būs par brīvu.

Šajā mācību gadā RKĢ arī turpinās sadarbību ar Itālijas, Vācijas un ASV skolām, kā arī plāno dibināt kontaktus ar vienu no Sanktpēterburgas skolām, īstenojot dažādus projektus un pasākumus jauniešiem.

Plašāku informāciju par RKĢ aktivitātēm iespējams iegūt, sazinoties ar RKĢ direktora vietnieci audzināšanas darbā Diānu Mekšu (tel. 26394426).

RKĢ pateicas visiem līdzšinējiem atbalstītājiem un aicina arī turpmāk ziedot skolas darbībai, zvanot uz skolas ziedojumu tālruni 90006080 (maksa par zvanu – 1 Ls), kā arī ziedojot nodibinājumam „Rīgas Katoļu ģimnāzijas atbalsta fonds” .

LRKB IC

Scroll To Top