Gatavojoties teoloģiskai konferencei, RARZI izsludina bērnu zīmējumu konkursu

Gatavojoties III Starptautiskajai Ekumeniski teoloģiskajai konferencei „Tas ir jaunas žēlsirdības laiks”, kas notiks 25. – 26. novembrī Rīgā, Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta (RARZI) Katehēzes centrs izsludina bērnu zīmējumu konkursu „Kā es jūs mīlēju, tā arī jūs mīliet cits citu”.
Jau trešo gadu RARZI un Rīgas Teoloģijas institūts sadarbībā ar Lutera Akadēmiju rīko starptautisku ekumeniski teoloģisku konferenci, kas šogad būs veltīta dziļākai pastorālā darba bībeliskai izpratnei, kā arī mūsdienu pastorālās darbības prioritātēm un aktualitātēm. Konferencē paredzēti ne tikai zinātniski referāti, bet arī lūgšanu brīži, diskusijas un pieredzes apmaiņa pastorālās darbības laukā. Kā referenti konferencē piedalīsies Latvijas katoļu, pareizticīgo, luterāņu un baptistu Baznīcu pārstāvji, kā arī viesi no Itālijas un Polijas.

Savulaik Jānis Pāvils II norādīja uz mūsdienu pastorālā darba prioritātēm, proti, svētumu, lūgšanu un kalpošanu, uzsverot, ka jaunās tūkstošgades pastorālā programma smeļas iedvesmu Jēzus Kristus vārdos „Kā es jūs mīlēju, tā arī jūs mīliet cits citu” (Jņ 13, 34). Mudinot par šīm tēmām aizdomāties arī katoļu draudžu Svētdienas skolu audzēkņus, RARZI Katehēzes centrs izsludina bērnu zīmējumu konkursu. Tajā aicināti piedalīties bērni vecumā no 7-10 gadiem. Uzdevums ir ilustrēt Jēzus vārdus: „Kā es jūs mīlēju, tā arī jūs mīliet cits citu”. Zīmējumi var tapt jebkurā tehnikā.
Iesūtītie zīmējumi vispirms tiks izstādīti konferences laikā Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja Kolonu zālē 2011.gada 25. – 26.novembrī, bet pēc tam RARZI telpās.
Zīmējumus sūtiet līdz š. g. 1. novembrim uz adresi: RARZI Katehēzes centrs, Klostera iela 4, Rīga, LV-1050, obligāti norādot sūtītāja vārdu, uzvārdu, vecumu un draudzi. Labāko darbu autori tiks apbalvoti. Tuvāka informācija, rakstot uz e-pastu: lolita_ergle@inbox.lv.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti