Kļūsti par brīvprātīgo un iesaisties “Caritas”!

Sestdien, 24. septembrī, Rīgā, Klostera ielā 4 (Dzintara zālē), notiks pirmais “Caritas Latvija” organizētais brīvprātīgo apmācības seminārs pieaugušo neformālās izglītības programmas “Caritas Latvija brīvprātīgo sagatavotība” ietvaros. Šādi semināri turpmāk paredzēti reizi mēnesī, sestdienās, no 2011. gada septembra līdz 2013. gada maijam.
Šīs programmas mērķis ir sociālās atbildības apziņas attīstīšana un izglītošana, lai „Caritas Latvija” brīvprātīgie varētu kļūt par starpniekiem sociālās palīdzības sniegšanā starp pašvaldībām un grūtībās nonākušajiem cilvēkiem.

24. septembra semināru ievadīs „Caritas Latvija” valdes priekšsēdētāja Laura Malnača uzruna un svētība, kam sekos lektores Kristiānas Reingoldes skaidrojums par programmu „Caritas Latvija profesionālā sagatavotība” un pārskats par tajā paredzētajiem turpmākajiem semināriem.
Ar tēmu „Brīvprātīgais posmā starp klientu un pašvaldību” semināra dalībniekus iepazīstinās Rīgas domes Sociālā dienesta Bolderājas teritoriālā centra vadītāja Ieva Lāsa, aplūkojot sociālo pakalpojumu sniegšanas būtību un nozīmi, kā arī skaidrojot sociālo pakalpojumu jēdzienu Latvijas normatīvo aktu izpratnē. Savukārt psiholoģe m. Inese Ieva Lietaviete lekcijā „Komunikācijas pamatiemaņas. Sadzirdi arī to, ko tev nepasaku!” runās par saskarsmes psiholoģijas jautājumiem.
Dalība seminārā – bez maksas. Pieteikties iespējams vēl līdz 20. septembrim pa e – pastu: caritaslatvia@gmail.com vai mob. tel. 29552102.
Video: Caritas semināri brīvprātīgajiem
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti