Liepājas Katoļu pamatskola rīko Miķeļdienas labdarības tirdziņu

1. oktobrī, Sv. Jāzepa katedrāles dārzā notika Liepājas Katoļu pamatskolas rīkotais Miķeļdienas labdarības tirdziņuš kurā piedalījsā skolas bērni un viņu vecāki. Tirdziņu apmeklēt  bija  aicināts ikviens, kurš vēlējās atbalstīt labdarību un iegādāties kādu labu lietu.
Miķeļdienas labdarības tirdziņš Liepājas Katoļu pamatskolā notika jau otro gadu. Tāpat kā pērn, tika tirgoti pašu gatavoti gardumi, pašu veidoti rokdarbi un amatniecības izstrādājumi, pašu audzēti dārza brīnumi un citas labas lietas. Tirdziņa apmeklētājus priecēja dziesmas, uz ugunskura vārīta tēja un kārumiņi. Labdarības tirdziņa ieņēmumi tiks ziedoti bērnu – invalīdu vecāku biedrībai „Dižvanagi”. Priekšroka ziedojumu saņemšanai no šī gada Miķeļdienas labdarības tirdziņa būs ģimenēm, kuru stāsti apkopoti Liepājas Katoļu pamatskolas mājas lapā.

Biedrība „Dižvanagi” savu darbību ir uzsākusi 2008. gadā, un tās galvenie mērķi ir veidot un realizēt bērnu ar īpašām vajadzībām rehabilitācijas un socializācijas programmas Liepājas pilsētā un Grobiņas novadā, kā arī veidot atbalsta sistēmu ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, un veicināt sabiedrības izpratni un toleranci par dažādām atšķirīgām cilvēku grupām.
Skola un ģimene. Kas mūs vieno? Protams, tie ir bērni – mūsu mīlētie un lutinātie, vajadzības gadījumā arī norātie. Tie ir viņu smiekli, delverības, kļūdas un panākumi – viss, kas mūs, vecākus un skolotājus, tā iepriecina un reizēm nedaudz arī sarūgtina. Taču reizēm var atnākt arī īstas raizes – tad, kad bērniņš slimo, kad viņš ne vienmēr spēj piedalīties vienaudžu spēlēs un rotaļās. Nepaiesim garām! Ieraudzīsim paši un mācīsim saskatīt mūsu bērniem, ka līdzās mums bieži dzīvo cilvēki, kam sirdī mīt dziļas sāpes. Bet – mēs varam dalīties mīlestībā!
Ikviens, kurš vēlas atbalstīt Liepājas un Grobiņas ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, var sazināties ar biedrības „Dižvanagi” valdes priekšsēdētāju Ilzi Durņevu pa tel. 26997456 vai e-pastu biedrība_dizvanagi@inbox.lv. Iespējams vērsties arī Liepājas Katoļu pamatskolā, zvanot pa tel.: 63427160, 29645936 vai rakstot uz e-pastu pamatskola@inbox.lv.
www.katedrale.lv, LRKB IC
Foto: Liepājas Katoļu pamatskola

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti