Kopienai “Effata” aprit 18 gadi

Šī gada 23. novembrī kopiena „Effata” atzīmēja savas darbības 18. gadskārtu,  rīkojot svētku tikšanos Rīgā, Klostera ielā 4. Tikšanās dalībnieki pulcējās uz slavēšanas lūgšanu un sadraudzību.
Kopienas jubilejā ir izveidota arī jauna mājas lapa www.effata.lv , kas iepazīstina ar „Effatas” pašreizējām aktivitātēm, kā arī sniedz multimediālu ieskatu iepriekš rīkoto pasākumu norisē. Tīmekļa vietnē videoieraksta veidā pieejama, piemēram, Valda Indrišonoka sacītā uzruna par slavēšanu, tēva Maksimiliana Podvikas, OCD šoruden sniegtā mācība par apustuli Mateju, kā arī slavēšanas video un audio ieraksti no dažādiem kopienas pasākumiem – semināriem, lūgšanu vakariem un misijām.

Kopiena “Effata” ir katoļu laju apvienība. Šobrīd tās atbildīgie priesteri ir Māris Ozoliņš un Maksimiliāns Podvika, OCD. Kopiena ir atvērta visu konfesiju kristiešiem. „Effata” ir dibināta Latvijā, tā nav kādas starptautiskas kopienas atzars. Kopiena sāka veidoties pēc evaņģelizācijas kursu noklausīšanās, kurus 1993. gada vasarā Rīgā vadīja katoļu misionāri no Meksikas un Itālijas. „Effata” pieder pie pasaules katoļu harizmātisko kopienu saimes. Kopienas devīze ir: “Atveries Evaņģēlijam un nes to citiem!”
„Effatas” tikšanās ar slavēšanu un lūgšanām, uzrunu vai mācību, liecībām un sadraudzību, kas notiek ik trešdienu pl. 19.00 Rīgā, Klostera ielā 4, 1. stāva zālē, ir atvērtas ikvienam.
„Effata”, LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti