Now Reading
Izsludināts starptautisks darba un ģimenes dzīves saskaņošanas projektu konkurss

Izsludināts starptautisks darba un ģimenes dzīves saskaņošanas projektu konkurss

No 30. maija līdz 3. jūnijam Milānā notiks VII Pasaules Ģimeņu saiets „Ģimene: darbs un svētki”, ko organizē Pontifikālā ģimeņu padome un kurā piedalīsies pāvests Benedikts XVI. Tuvojoties Pasaules Ģimeņu saietam, Lombardijas reģions (Itālija) izsludinājis konkursu uz „Starptautisko apbalvojumu darba un ģimenes dzīves saskaņošanā” („International WorkLife Balance Award“), lai izceltu veiksmīgas iniciatīvas darba un ģimenes dzīves saskaņošanas jomā, ko īstenojuši uzņēmumi, valsts iestādes un nevalstiskās organizācijas no visas pasaules.
Šajā konkursā var pieteikt īstenoto darba un dzīves saskaņošanas politiku un iniciatīvas personāla vadības, uzdevumu vadības, uzņēmumu un starpuzņēmumu labklājības jomā, kā arī ar valsts labklājības politiku saistītās iniciatīvas, kuru mērķis ir uzlabot uzņēmējdarbības klimatu un radīt pareizo līdzsvaru starp personiskajiem plāniem, ģimenes dzīvi un darījumu attiecībām ar partneriem un kolēģiem.

Konkursā var piedalīties uzņēmumi, visu līmeņu valsts iestādes, bezpeļņas organizācijas, NVO, biedrības un trešā sektora asociācijas. Dalībniekiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa (skat. zemāk) un jānosūta tā uz e-pastu ivan.basilico@premiofamiglialavoro.it vai press@premiofamiglialavoro.it līdz piektdienai, 30. martam, pl. 17.00. Uzvarētāji tiks paziņoti 27. aprīlī, un apbalvošanas ceremonija notiks 30. maijā – 1. jūnijā VII Pasaules Ģimeņu saieta ietvaros.
Katrs uzvarētājs balvā saņems ceļojumu divām personām uz Milānu (Itālija) un ielūgumus uz 2012. gada Pasaules Ģimeņu saietu, kur notiks apbalvošanas ceremonija. Balva tiks piešķirta par labāko projektu no katra kontinenta, kā arī tiks apbalvots labākais Lombardijas reģiona projekts.
LRKB IC

Scroll To Top