Lieldienās varēs vērot pārraides no Vatikāna, konfesiju vadītāju apsveikumu un dievkalpojumu

14. aprīļa vakarā LTV1 programmā paredzēta pareizticīgo Lieldienu dievkalpojuma translācija no Rīgas Kristus Piedzimšanas pareizticīgo katedrāles.

Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā Lieldienu kristīgo programmu 6. aprīlī, pl. 22.10 iesāka Krusta ceļa tiešraide no Vatikāna, kuru komentēja Irēna Pujate un pr. Andris Priede, bet svētdien, 8. aprīlī jau pl. 7.40 kristīgās draudzes ar Lieldienu apsveikumu uzrunāja Latvijas Evanģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags, Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs, Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps Pēteris Sproģis un Visaugstisvētītais Rīgas un visas Latvijas Metropolīts Aleksandrs. Apsveikumi bija skatāmi arī LTV1 ēterā 8. aprīlī pl. 17.40 un pusnaktī.

Svētdien, 8. aprīlī, pl. 12.00 LTV1 pieslēdzās Lieldienu dievkalpojumam Doma baznīcā. Lieldienu dievkalpojumu vadīja LELB arhibīskaps Jānis Vanags, baznīcā kalpoja Rīgas Doma dekāns Elijs Godiņš un mācītājs Sandis Ratnieks. Dievkalpojumā uzstājās Rīgas Doma koris un diriģents Guntars Prānis, ērģelniece Larisa Bulava, kā arī klarnetisti Guntars Gedroics un Marina Vidmonte. Dievkalpojumā skanēja Riharda Dubras skaņdarbs “Te Deum”. Pirmdien, 9. aprīlī, pl. 13.00 LTV1 translēja “Urbi et Orbi” – Romas pāvesta vēstījums no Vatikāna.

www.ltv.lv

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti