Mārupē tiek sēta Evaņģēlija sēkla

Svētdien, 17. jūnijā Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs apmeklēja Mārupes Mūzikas un mākslas skolu, kur tikās ar Mārupes novada deputātiem un iedzīvotājiem, atsaucoties uz iedzīvotāju izteikto vēlēšanos nodibināt draudzi, pulcēties uz dievkalpojumiem un veicināt novada garīgo dzīvi.

Tikšanās iesākumā arhibīskaps Z. Stankevičs iesvētīja Mārupes Mūzikas un mākslas skolu, kur pēc tam notika Svētā Mise. Uzrunājot dievkalpojumā klātesošās Mārupes pašvaldību amatpersonas un iedzīvotājus, arhibīskaps aicināja gādāt par to, lai Mārupē tiek sēta Evaņģēlija sēkla un lai tā aug. Kristus Vārdam piemīt spēks šķīstīt mūsu prātus un sirdi, atmaskot melus, egoismu un mudināt uz dzīvi mīlestībā un patiesībā. „Vai mēs vēlamies atvērties uz to? Ja jā, tad tā ir diena, kad Debesu valstība ir tuvu klāt pietuvojusies. Tad ir cerība, ka Mārupe sāks atplaukt vēl vairāk. Es jūs aicinu atvērties uz Debesu valstību, jo tā nav ilūzija, tā ir realitāte, kurai ir spēks pārveidot dzīves,” sacīja arhibīskaps.

Pēc Svētās Mises un agapes notika sanāksme, kurā katoļu Baznīcas pārstāvji draudzīgā gaisotnē tikās ar Mārupes novada domes priekšsēdētāju Mārtiņu Bojāru, priekšsēdētāja vietnieci Līgu Kadiģi, Sociālā dienesta vadītāju Anitu Gropi, Mārupes vidusskolas direktoru Jāni Lazdakalnu, Mārupes Mūzikas un mākslas skolas direktori Daci Štrodahu un citām Mārupes novada attīstībā iesaistītājām personām, lai pārrunātu tālāko sadarbību, sociālas dabas un izglītības jautājumus, dievnama celtniecību, kristīgo vērtību iesakņošanu sabiedrība un iespējas nodrošināt garīgo aprūpi Mārupes novadā, ko veido Mārupes ciems, Jaunmārupes ciems, Skultes ciems un Tīraines ciems.

LRKB IC, foto: Gatis Pladars

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti