Saņēmuši dziedināšanu, esam aicināti evaņģelizēt

Piektdien, 15. jūnijā, Jēzus Sirds svētkos, noslēdzās Iekšējās dziedināšanas un atbrīvošanas 9 soļu programma, kas jau no pagājušā gada oktobra norisinājās Svētā Alberta baznīcā. Katra mēneša trešajā piektdienā vairāki simti cilvēku pulcējās baznīcā, lai, piedaloties lekciju un aizlūgšanu programmā, tuvotos Dievam, atdodot Viņam savus ievainojumus un visu, kas no Viņa šķir.
Šo deviņu mēnešu laikā tēmas ir bijušas: Dievs ir Mīlestība, Grēks, Tēva un mātes attēla dziedināšana, Piedošana, Okultisms un atbrīvošanas lūgšana, Slavēšana, Veltīšanās Jēzus bezgalīgajai Žēlsirdībai, Emocionālā dziedināšana, Evaņģelizācija kā atbrīvošanas un iekšējās dziedināšanas saglabāšanas veids.

Runājot par atbrīvošanas un iekšējās dziedināšanas augļu saglabāšanu, tika akcentēti vairāki aspekti, piemēram, pr. Arnis Maziļevskis, kurš, lai piedalītos vakara programmā, bija braucis no Medumiem, uzsvēra, ka svarīgi ir neļauties domām, ka mēs kaut ko nevaram, ka esam pārāk mazi. Dievs svēta mūs mūsu pieņemtajos lēmumos, Viņš darbojas caur vismazākajiem, līdz ar to mēs Viņam esam nepieciešami kā instrumenti Valstības celšanai. Tika runāts arī par to, ka dziedināšanas un atbrīvošanas saglabāšana vienmēr ir un būs cīņa, kas jāizcīna, atbildot uz dažādiem kārdinājumiem, ar ko sastopamies ikdienā.
Vakara noslēgumā, pēc Mises, ko celebrēja Pļaviņu draudzes prāvests Ingars Stepkāns, noslēguma uzrunu teica arī pr. Māris Ozoliņš, atklājot, ka, lai mēs paliktu dziedināšanā, ko esam saņēmuši, svarīgi ir dalīties ar augļiem – evaņģelizēt. Arī evaņģelizācijā mēs sastopamies ar kārdinājumu to nedarīt, jo esam pārāk vāji, taču iedrošinājums ir paša priestera Māra liecība – viņš stāstīja par to, ka laikā, kad gan viņš, gan priesteris Arnis Maziļevskis mācījās seminārā, semināra vadība uzskatīja, ka semināristu vidū ir divi puiši, kuru cerības pabeigt semināru ir ļoti vājas, protams, tie bija Māris un Arnis, tāpēc viņu liecība lai kalpo mums par iedrošinājumu – mūsu uzdevums, tāpat kā visas Baznīcas uzdevums, ir evaņģelizācija, ko esam aicināti īstenot vietās, kur katrs atrodamies!
Šī piektdiena bija pēdējā reize pirms vasaras pārtraukuma. Nākamais iekšējās dziedināšanas un atbrīvošanas kalpojums notiks Rīgas svēta Alberta baznīcā 21. septembrī, tomēr to, kas būs tēma un kāda būs programma, vadītāji vēl patur noslēpumā, aicinot pievienoties ikvienu.
Velta Skolmeistere

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti