Now Reading
Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts “Uzcel savu baznīcu!”

Bruknas muižā notiks labdarības lielkoncerts “Uzcel savu baznīcu!”

Jūlijā ar kora “Kamēr…” koncertu, aizsākta vērienīga labdarības akcija “Uzcel savu baznīcu!”. Tās mērķis ir atbalstīt un piesaistīt līdzekļus Svēto apustuļu kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

25.augustā Bruknas muižā Bauskas novadā notiks šīs akcijas turpinājums – lielkoncerts “Uzcel savu baznīcu!”, kurā piedalīsies Renārs Kaupers, Da Gamba, Aija Andrējeva, Goran Gora, Ieva Kerēvica, “Putnu Balle” un koklētāja Laima Jansone. Koncerta sākums pl. 21.00.

Savukārt pl. 17.00 Bruknas muižas teritorijā sāksies radošās darbnīcās, kurās darbosies mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces, režisors Jānis Streičs, Aivars Borovkovs, Rūdolfs Mings un daudzi citi.

Pasākuma laikā tiks demonstrēta filma “Kā tev klājas, Rūdolf Ming?” (režisors A. Rubīns). Šīs filmas izvēle nav nejauša. Filmā redzamais mācītājs ir priesteris Andrejs Mediņš.

Tieši viņš izpostītajā Bruknas muižā izveidoja rehabilitācijas vietu “Kalna svētību kopiena”. Tās mērķis ir palīdzēt dažādās atkarībās esošiem ļaudīm. 2011. gadā Andreja Mediņa iniciēta, ir sākta baznīcas būve Bruknā, jo muižā esošā kapela ir par mazu. Lai būve taptu, nepieciešami ziedojumi.

Akcijas organizatori dod iespēju apmeklētājiem izvēlēties sava ziedojuma, kas reizē kalpos kā ieejas biļete, vērtību. Biļešu cena – ziedojums – iespējams 3LVL; 5 LVL un 10 LVL vērtībā. Ziedojuma (ieejas biļetes) vērtība nenosaka sēdvietas atrašanās vietu pasākuma laikā. Ikviens apmeklētājs, neatkarīgi no summas, par kādu pirkta biļete, pats varēs izvēlēties savu koncerta skatīšanās vietu. Apmeklētāju ērtībai pasākuma organizatori aicina līdzi ņemt katram savu sedziņu sēdēšanai Bruknas muižas zālājā. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Visi koncertos iegūtie līdzekļi tiks izmantoti kapelas celtniecībai un apustuļu skulptūru izveidei Bruknā.

Brigita Zelča-Aispure

Foto: Ilmārs Znotiņš

Scroll To Top