Now Reading
Foto: labdarības lielkoncerts Bruknā „Uzcel savu baznīcu!”

Foto: labdarības lielkoncerts Bruknā „Uzcel savu baznīcu!”

Lai atbalstītu Svēto apustuļu kapelas celtniecību un apustuļu skulptūru izveidi Bruknas muižā, 25. augusta vakarā muižas dārzā notika labdarības lielkoncerts “Uzcel savu baznīcu!”.

Pēcpusdienā muižas viesi varēja piedalīties radošajās darbnīcās, ko vadīja mākslinieces Elita un Ilze Patmalnieces, režisors Jānis Streičs, Aivars Borovkovs, Rūdolfs Mings u.c., bet vakarā būt klāt iedvesmojošā koncertā, ko sniedza mūziķi Renārs Kaupers, Kārlis Kazāks, Goran Gora, Aija Andrējeva, vokālais trio „Lady’s sweet”, grupas „Putnu Balle”, „Da Gamba” un „PeR”.

„Kā jūs domājat, cik mēs šeit esam?” sasveicinoties ar skatītājiem vaicāja dziedātājs Renārs Kaupers. 500? – nē. 1000? – arī nē. 2000! Tik daudz skatītāju no Rīgas, Bauskas, Jelgavas, Liepājas un citām Latvijas pilsētām par spīti rudenīgajam laikam bija pulcējis labdarības koncerts. Lietus čaboņa uz lietussargiem koncertam pat piešķīra īpašu noskaņu: dziedātājs Kārlis Kazāks to salīdzināja ar skaņu plašu atskaņotāja radīto skaņu … Piedāvājam foto reportāžu no pasākuma norises:

LRKB IC, foto: Guna Sterinoviča

Scroll To Top