Svarīgi laicīgi gatavoties uz Pasaules Jauniešu dienām Riodežaneiro

„Tas ir tā vērts! Nav upuru pārāk lielu… Nav zemju pārāk tālu… lai Pasaules Jauniešu dienās sastaptos ar Kristu!”

2013. gada 23. – 28. jūlijā Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro norisināsies 14. Pasaules Jauniešu dienas, kas pulcē vairāk nekā miljonu jauniešu, lai kopīgi vēl vairāk atklātu Kristu un svinētu savu ticību. Jauniešu dienu laikā paredzētas kopīgi izdzīvotas Svētās Mises, bīskapu un priesteru vadītas katehēzes, visdažādākās kultūras programmas vakaros, Krusta ceļš un Vigīlijas nakts kopā ar pāvestu.

Saskaņā ar informāciju, kas pieejama PJD 2013 oficiālajā mājaslapā, A1 komplekts, kas ietver naktsmājas, ēdināšanu, apdrošināšanu, transportu pa pilsētu un svētceļnieka aprīkojumu visas Jauniešu dienu nedēļas laikā, dalībniekiem no Latvijas izmaksā 456$ jeb aptuveni 265 Ls.

Lai spēcīgāk izdzīvotu laiku Brazīlijā, iespējams piedalīties kādā no sagatavošanās programmām, par kurām sīkāka informācija būs pieejama vēlāk, taču šobrīd plānots, ka dalībniekiem no Latvijas būs iespēja izvēlēties starp Chemin Neuf rīkoto sagatavošanās festivālu un apskates programmu, ko rīko organizācija „JMJ Youth Pilgrimages”. Tāpat ir arī iespējams laiku ārpus Jauniešu dienām plānot individuāli, piemēram, apceļojot Brazīliju vai iepazīstot Riodežaneiro pirms vai pēc Jauniešu dienām.
Lai gan šobrīd nav iespējams sniegt visu informāciju gan par programmu, gan par tās izmaksām, svarīgi, ka tie, kuri sirdī jūt vēlmi doties uz Jauniešu dienām, sāk tām jau gatavoties arī finansiāli, jo lidmašīnas biļešu cenas ir svārstīgas, līdz ar to izdevīgākie piedāvājumi bieži vien ir negaidīti.
Tuvākajā laikā tiks publicēta informācija par Pasaules Jauniešu dienām Brazīlijā, taču visi tie, kuriem ir interese par tām, ir aicināti rakstīt uz Vidzemes Katoļu jauniešu centra e-pastu (vkjcentrs@gmail.com).

Vidzemes Katoļu jauniešu centrs

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti