Now Reading
Aicina iesaistīties lūgšanu akcijā „Dieva Žēlsirdības kronītis pasaules pilsētu ielās”

Aicina iesaistīties lūgšanu akcijā „Dieva Žēlsirdības kronītis pasaules pilsētu ielās”

28. septembrī, pl. 15.00 cilvēki visā pasaulē ir aicināti iesaistīties apustuliskā akcijā „Dieva Žēlsirdības kronītis pasaules pilsētu ielās”, lai lūgtu Dieva žēlsirdību sev un visai pasaulei, kā arī īpaši lūgtos par pāvestu Benediktu XVI.

Akcija notiek jau piekto gadu, un šogad to rīko grupa „Dievišķās žēlsirdības dzirkstele” , kas darbojas pie jezuītu tēviem Polijas pilsētā Lodzā, kā arī organizatori Haiti. Akcijas goda patrons ir Lodzas arhibīskaps – metropolīts Mareks Jedraševskis.

Akcijas rīkotāji aicina ikvienu 28. septembrī, pl. 15.00 nostāties ielu krustojumā pie savām mājām, biroja, rūpnīcas, skolas vai baznīcas un vienoties ar Jēzu, kurš mirst pie krusta, bet pēc tam kopā ar akcijas dalībniekiem visā pasaulē lūgties Dieva Žēlsirdības kronīti, šo brīnišķīgo lūgšanu, kas spēj izmainīt ikvienu no mums un visu pasauli.

Dieva Žēlsirdības kronīša lūgšana ir īpaša – 1935. gada 13. septembrī svētajai Faustīnei Kovaļskai to iemācīja pats Jēzus. Turklāt Jēzus māsai Faustīnei sacīja, lai viņa šajā stundā lūgtos par visu pasauli, par visiem grēciniekiem: „Pulksten trijos lūdz manu žēlsirdību, īpaši grēciniekiem, un kaut uz īsu brīdi pārdomā par manām ciešanām, sevišķi – manu pamestību agonijas brīdī. Šī ir lielās žēlsirdības stunda visai pasaulei. Šajā stundā es neko neatteikšu dvēselei, kura mani lūgs manu ciešanu nopelnu dēļ.”

Lūgšanas akcijas koordinatori aicina pievienoties akcijai un sūtīt dalības apstiprinājumu uz e-pastu: iskra111@onet.eu.

Tēvs Remigiušs Reclavs SJ ar grupu „Dievišķās Žēlsirdības Dzirkstele”,
LRKB IC

Scroll To Top