Now Reading
Alūksne, saturies! Jaunieši nāk!

Alūksne, saturies! Jaunieši nāk!

Septembrī beigās gaidāms viens no aizraujošākajiem kristīgajiem notikumiem – Vidzemes Jauniešu dienas, kuras šogad solās būt īpaši interesantas. Kā daudziem zināms, šī gada moto ir no vēstules filipiešiem: „Priecājieties Kungā vienmēr!” Līdz ar to ir skaidrs, ka bez prieka šajās Jauniešu dienās neiztikt. Priecājoties Kungā, jauniešiem būs iespēja izdzīvot prieka dažādos aspektus lekcijās un īpaši veidotā gājienā, piedalīties profesionāļu vadītās darba grupās, slavēt Dievu koncertā, kurā piedalīsies dažādas kristīgās grupas, to skaitā arī Oskars Deigelis.

Ierašanās sākas piektdien, 21. septembrī, no plkst. 16:00. Pēc ierašanās un reģistrācijas dalībniekus sagaidīs dažādas sportiskas un arī ne tik sportiskas aktivitātes, kas ļaus labāk iepazīties ar jauniešiem, kas vēl nav pazīstami. Vakaru ievadīs lāpu gājiens, kas tiks dažādos veidos animēts – mūzika, skeči, uzrunas, liecības, interakcijas utml. -, kas noslēgsies ar Žēlsirdības vakaru.

Sestdien pēc aktīvas rīta rosmes, brokastīm un slavēšanas ieklausīsimies lekcijās par to, kādu prieku Dievs mums ir sagatavojis attiecībās ar cilvēkiem un attiecībās ar Viņu, piedalīsimies arī Sv. Misē. Pēcpusdienā notiks evaņģelizācija Alūksnes ielās un mājās, kur aicināsim vietējos iedzīvotājus uz vakara koncertu. Pēc evaņģelizācijas būs iespēja piedalīties īpašās darba grupās, kur katrs varēs atrast ko sev interesējošu – teātris, gospeļi, perkusijas, māksla (piem., graffiti, apgleznošana, ikonu līmēšana), dejas, kā arī grupas, kas veltītas aktuāliem jautājumiem, kā aicinājuma izzināšana utml. Vakara kulminācija būs koncerts, kurā būs gan liecības, gan uzrunas, dažādas interakcijas, gan arī mūzika, par ko rūpēsies Oskars Deigelis, Ex Animo, Inese Šulžanoka un draugi, Lība Ēce u.c., tāpat koncertā tiks integrēts arī darba grupās sagatavotais.

Svētdien jauniešus sagaida slavēšana, lekcija par to, kāds prieks mums paredzēts nākotnē, iespēja uzdot jautājumus bīskapam un saņemt uz tiem atbildes, pašiem liecināt par saņemto Jauniešu dienāš, kā arī Sv. Mise, kas būs Jauniešu dienu svinīgais noslēgums. Tiem, kas vēlas, būs iespēja palikt uz agapi.

Jauniešu dienas solās būt lieliskas – tāpēc nekavējies un piesakies!

Tev tur jābūt!

Pieteikšanās un info: vkjcentrs@gmail.com, 26387954. Piesakoties iepriekš, dalības maksa 7 Ls, reģistrējoteis uz vietas – 10 Ls.

Meklē mūs: www.facebook.com/vjd2012!

Velta Skolmeistare,
Vidzemes Katoļu Jauniešu centrs

Scroll To Top