Rīgas arhidiecēzē un Rēzeknes – Aglonas diecēzē priesteriem jauni nomināti

1. oktobrī V.E. Rīgas arhibīskaps – metropolīts Zbigņevs Stankevičs piešķīra jaunus nominātus priesteriem Andžejam Kezikam un Andrim Blūmam. Savukārt V. E. Rēzeknes – Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis ir piešķīris jaunus nominātus priesteriem Pēterim Vilcānam, Jurim Zarānam, Pāvelam Turonokam un Pāvelam Raciņam.
Priesteris Andžejs Keziks tika iecelts par Aizkraukles, Iršu, Kokneses, Skrīveru un Vecbebru prāvestu, ar dzīvesvietu Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 22-2, un atbrīvots no Majoru, Slokas un Ķemeru draudžu prāvesta pienākumiem.

Priesteris Andris Blūms tika iecelts par Majoru, Slokas un Ķemeru draudžu prāvestu, ar dzīvesvietu Majoros, Pilsoņu ielā 32, un atbrīvots no Aizkraukles, Iršu, Kokneses, Skrīveru un Vecbebru prāvesta pienākumiem.
Priesteris Juris Zarāns ir iecelts par Līvānu draudzes prāvestu. Priesteris Pēteris Vilcāns ir ieguvis emeritus statusu, un turpmāk rezidēs Līvānu draudzē. Priesterim Pāvelam Turonokam  ir uzticēti Asūnes un Pustiņas draudžu prāvesta pienākumi, bet priesterim Pāvelam Raciņam – Jezupovas un Spruktu draudžu prāvesta pienākumi.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti