Kampaņas „Par dzīvību” vides instalācija apskatāma Tukumā

2. novembrī Tukumā, Brīvības laukumā tika atklāta kampaņas “Par dzīvību” ietvaros radītā vides instalācija – 27 mazu bērnu skulptūriņas, kurām blakus ir plāksnes ar patiesiem stāstiem, kāpēc šiem mazuļiem nebija lemts piedzimt.

Kampaņas “Par dzīvību” atklāšanā Tukumā piedalījās idejas autors Jānis Pļaviņš, akcijas patronese, sešu bērnu māmiņa Una Gavare un Tukuma Sv. Trīsvienības luterāņu baznīcas mācītājs Mārcis Zeiferts.

Tukumā no betona veidotās bērnu skulptūriņas varēs apskatīt līdz 16. novembrim. Vēlmi šo instalāciju redzēt savā pilsētā ir izteikuši arī Liepājas, Ventspils un Aizkraukles iedzīvotāji.

Veids, kādā kampaņa “Par dzīvību” uzrunā cilvēkus, pārsteidzis arī ārzemniekus. Publikācijas par kampaņas pasākumiem bija lasāmas arī Francijas un Spānijas presē. Tajās teikts, ka šis ir vēl neredzēts un nedzirdēts veids, kā aicināt cilvēkus aizdomāties par to, kas aborts ir patiesībā.

Patlaban notiek aktīvs darbs, lai nokārtotu vajadzīgās formalitātes instalācijas ceļojumam uz Spāniju, kurp uzaicināta viesoties arī instalācijas idejas autore māksliniece datorgrafiķe Ieva Riekstiņa.

 www.aprinkis.lv, LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti