Benedikts XVI veic pirmo ierakstu “Twitter”

„Dārgie draugi, ar prieku pievienojos jums. Paldies par jūsu dāsno atsaucību, un dodu visiem savu svētību” – šos vārdus Benedikts XVI ierakstīja mikroblogošanas vietnē Twitter.
Pāvestam asistēja Pontifikālās sociālo komunikāciju padomes pārstāvji un daži informātikas studenti. Atbildot uz žurnālistu jautājumiem, Vatikāna preses sekretārs, priesteris Federiko Lombardi uzsvēra, ka dienas garumā Svētais tēvs atbildēs uz trīs dažādiem jautājumiem, kas izvēlēti no atsūtīto jautājumu milzīgā klāsta.

Pāvesta profila @pontifexsekotāju skaits tuvojas miljonam. „Benedikta XVI klātbūtne mikroblogošanas vietnē Twitter ir cerības vēstījums mūsdienu cilvēkam. Tas ir arī aicinājums kristiešiem, lai viņu balss būtu dzirdama publiskajā telpā” – intervijā Itālijas Bīskapu konferences portālam SIR sacīja Pontifikālās sociālo komunikāciju padomes sekretārs, priesteris Pauls Taige.
Pāvests, neskatoties uz savu cienījamo vecumu, ir gatavs drosmīgi un neuzkrītoši ienākt moderno komunikāciju jomā. Svētais tēvs vēlas uzmundrināt cilvēkus nebaidīties atklāt jauno digitālo kultūru – piebilda priesteris Taige.
Silvija Krivteža/ Vatikāna Radio

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti