Now Reading
“Caritas Latvija” aicina piedalīties Ziemassvētku tirdziņā

“Caritas Latvija” aicina piedalīties Ziemassvētku tirdziņā

“Caritas Latvija” un Sv. Lūkas darbnīca aicina katru, kurš kaut ko meistaro – ada, tamborē, glezno, zīmē, līmē vai kā citādi veido, ar saviem darinājumiem piedalīties Ziemassvētku tirdziņā, kas notiks 23. decembrī Klostera ielā 4 (Māras zālē) no pl. 11.00 – 20.00.
Dalību Ziemassvētku tirdziņā var pieteikt vēl līdz 16. decembrim, zvanot pa tālruni 29552102 vai rakstot uz e-pastu caritaslatvia@gmail.com.

Desmitā tiesa no tirdziņā gūtajiem ienākumiem tiks ziedota labdarībai – trūcīgu cilvēku vajadzībām. Tādējādi visi Ziemassvētku tirdziņa dalībnieki – gan pārdevēji, gan pircēji – sagādās prieku ne vien sev, bet arī padarīs Kristus dzimšanas svētkus gaišākus tiem cilvēkiem, kas ir trūkumā.

Labdarības tirdziņā varēs iegādāties mākslinieku Dinas Ābeles, Mārtiņa Krūkļa, Līgas Sakses, Ramonas Neibergas, Rolanda Krišjāņa un Aijas Klinstones, kā arī daiļamatnieku un rokdarbnieku darinātas lietas Ziemassvētku dāvanām. Tirdziņa dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja baudīt Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles un Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudžu mūziķu priekšnesumus, kā arī būt sadraudzībā vienam ar otru. 
“Caritas Latvija”, LRKB IC

Scroll To Top