Iznākusi jauna grāmata „Sirds gudrības avots ir Dievs”

Izdevniecība „Dzīvības Straumes” laidusi klajā tēva Toma Filipa grāmatu „Sirds gudrības avots ir Dievs”, kurā viņš sniedz patiesi dziļu liecību un iepazīstina ar savām pārdomām par sirds gudrību, ko Jēzus dāvā vismazākajiem; par nabadzības un niecīguma būtisko nozīmi mūsu dzīvē; par nabagu svarīgo lomu mūsdienu pasaulē, kas ir tik sarežģīta un attālinājusies no Evaņģēlija.

„Tieši Jēzus persona un Marijas persona – viņu apslēptās un sāpīgās dzīves noslēpumos ir jāsludina nabagiem. Lai runātu par Jēzu, nav vajadzīgi paskaidrojumi, racionāli pierādījumi. Svētais Gars pats no iekšienes apgaismo, iedvesmo, liekot mīlēt…Runājot ar nabagiem par Jēzu, mēs viņus tūdaļ pat ievedam jaunajā sirds gudrībā; mēs palīdzam viņiem iesākt mūžīgo dzīvi,” grāmatas nodaļā „Nabagu Dievs” raksta tēvs Toms Filips.

Vienlaikus tēvs Toms Filips aplūko ikviena cilvēka sirds vajadzības: „Cilvēka sirdij ir trīs nepieciešamības: atrast avotu; atrast būtisku galamērķi un piepildījumu; kā arī atrast vadoni, personisku atbalstu, vienlaikus redzamu un neredzamu, lacīgu un iekšēju. Šīs trīs nepieciešamības var piepildīt vienīgi Jēzus Sirds,” nodaļā „Cilvēka sirds noslēpums” raksta autors.

Grāmata atspoguļo tēva Toms Filipa garīgo pieredzi, – kopā ar Žanu Vanjē 1964. gadā viņš nodibināja Šķirsta kopienu, kuras aicinājums ir uzņemt visvājākos un nabagākos mūsu vidū – personas ar garīgu un fizisku invaliditāti. Trīsdesmit gadus tēvs Toms Filips iedvesmoja un atbalstīja kopienu ar savu lūgšanu un atvērtību.

Latviešu lasītājs ar tēvu Tomu Filipu jau ir sastapies Tima Genāra grāmatā „Stiprāks par naidu”.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti