Mons. Džovanni Gaspari: “Jēzus māca mums mīlēt lēnprātīgi un pazemīgi”

Trešdien, 12. decembrī notika kustības „Pro Sanctitate” organizētais Jauniešu vakaru, kurā šoreiz piedalījās mons. Džovanni Gaspari (Giovanni Gaspari), Dr.theol., Svētā Krēsla Nunciatūras padomnieks.

Jauniešu vakara dalībniekiem mons. Džovanni Gaspari stāstīja par Gvadelupes Dievmāti, jo pirms kalpošanas Svētā Krēsla Nunciatūrā Baltijas Valstīs, monsiņjors bija nuncijs Meksikā.
Katrs jaunietis nunciatūras padomniekam varēja uzdot jautājumus uz kuriem viņš atbildēja ar gudrību un mīlestību. Sakot uzrunu Svētajā Misē, mons. Džovanni Gaspari paskaidrojaa, ko nozīme Jēzus vardi: „Ņemiet manu jūgu uz sevis un mācieties no manis, jo Es esmu lēnprātīgs un pazemīgu sirdi, un jūs atradīsiet mieru savai dvēselei.” (Mt 11, 29) Kad Jēzus mums sacīja: ”Ņemiet manu jūgu uz sevis”, tas nenozīmē, ka mums jānes kaut kas smags; tas ir Mīlestības likums. Jēzus turpina: „un mācieties no manis”; Jēzus māca mums mīlēt lēnprātīgi un ar pazemību. Tas ir mūsu Adventa ceļš, lai Jēzus, kas nāks, dod mums savu mieru.

Ikvienam ir iespēja piedalīties Adventa rekolekcijās, ko mons. Džovanni Gaspari no 13. – 15. decembrim vada Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzē. Rekolekcijas notiek ik vakaru: pl. 18.00 ir adorācija, pl. 19.00 – Sv. Mise.Aicinām ikvienu piedalīties šajās rekolekcijās, lai arvien vairāk padziļinātu mūsu ticības dzīvi šajā Ticībās gadā!
„Pro Sanctitate” jaunieši

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti