Aicina uz benediktīniešu tēva Anselma Grīna konferencēm Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā

No 24. līdz 26. maijam Rīgā viesosies benediktīniešu tēvs Anselms Grīns, kurš Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā sniegs konferences par tēmām „Vadīt ar vērtībām” un „Jēzus kā terapeits”. Benediktīniešu tēvs A. Grīns kļuvis pasaules slavens, pateicoties daudzajām sarakstītajām grāmatām, kas izdotas 14 miljonos eksemplāru un uzrunā visdažādākos lasītājus, tostarp uzņēmējus un biznesa cilvēkus.
Tēvs Anselms Grīns ir dzimis 1945. gada Junkershauzenā (Vācijā), uzaudzis Minhenē. 19 gadu vecumā viņš iestājās benediktīniešu abatijā Minsteršvarcahā pie Vircburgas. Ir studējis teoloģiju, filozofiju un uzņēmējdarbību. Kopš 1977. gada ir Minsteršvarcahas abatijas saimniecības vadītājs un atbildīgs par 300 darbiniekiem vairāk kā 20 uzņēmumos. Tēvs Anselms Grīns ir vadījis daudzus kursus un lekcijas, kuru laikā centies izprast cilvēku vajadzības un jautājumus. Viņš ir kļuvis par garīgu autoritāti daudziem dažāda līmeņa vadītājiem.

Pirmā tikšanās ar tēvu Anselmu Grīnu notiks piektdien, 24. maijā, plkst. 19 Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā Svētajā Misē, kurā viņš teiks sprediķi. Sestdien no plkst. 10 līdz plkst. 17 būs trīs viņa konferences, kā arī vēl viena noslēguma konference notiks svētdien plkst. 11.30. Konferences tiks tulkotas no vācu valodas. Ieeja ir par ziedojumiem.
Sestdien plkst. 17.30 apgāds „Jumava” aicina uz jaunizdotā A. Grīna darba „Atbilžu grāmata” prezentāciju, kā arī citu apgādā izdoto benediktīniešu tēva grāmatu izstādi. Apgādā „Jumava” ir iznākušas desmit A. Grīna grāmatas. To skaitā ir tādi lasītāju pieprasīti darbi kā „Līdzsvars tavā dzīvē”, „Lielas patiesas Laimes grāmata”, „Iekšējā spēka avoti”. Jaunākajā A. Grīna darbā „Atbilžu grāmata” ir izklāstīti jautājumi, ko mēs uzdodam arvien no jauna kopš senseniem laikiem, un situācijas, kas var likt apšaubīt visu: kāpēc tas notiek tieši ar mani? Kāda tad īstenībā ir mana vērtība? Vai es esmu brīvs? Uz ko vēl varu paļauties? Kā lai es atrodu savu laimi? Kas mani patiešām spēj mierināt? Uz ko vēl lai es ceru? Vai viss būs labi? Anselms Grīns atrod jaunu valodu, atsaucoties uz pieredzēto. Viņš seko līdzi mūsu dzīves būtiskajam pavedienam un sniedz godīgi un ļoti personīgi atbildes, kas uzmundrina un dod spēku.
Tuvākajā laikā „Jumava” izdos vēl vienu autora grāmatu – “Debesu sūtņi ikdienā”. Arī šis darbs piedāvā lasītājam iespēju sakārtot savas domas, priekšstatus un veidot dzīvi, balstoties uz grāmatā paustajām atziņām.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti