Jauni nomināti Rīgas arhidiecēzes priesteriem

Jauniesvētītais priesteris Renārs Birkovs ir iecelts par vikāru Sv. Jēkaba Romas Katoļu katedrālē Rīgā, ar dzīves vietu Klostera ielā 4.  
Priesteris Modris Lācis ir atcelts no vikāra pienākumu pildīšanas Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē un iecelts par vikāru Rīgas Kristus Karaļa Romas Katoļu draudzē, saglabājot docētāja pienākumus Rīgas Metropolijas Garīgajā seminārā. Viņam arī tiek uzticēts apkalpot Igates misiju punktu. Viņa jaunā dzīves vieta ir Rīgā, Meža prospektā 86.
Priesteris Agris Klovāns ir atcelts no vikāra pienākumiem Sv. Jēkaba katedrālē Rīgā, kā arī no prāvesta pienākumiem Saulkrastu, Limbažu un Salacgrīvas draudzēs, un iecelts par vikāru Ogres Romas katoļu draudzē, ar dzīves vietu Ogrē, Meža prospektā 1.  
Priesteris Ilmārs Kravalis ir nozīmēts par administratoru Saulkrastu, Limbažu un Salacgrīvas draudzēs, saglabājot pienākumu apkalpot Kadagas kapelu, kā arī turpinot kalpot Nacionālo Bruņoto spēku kapelāna statusā.
Priesteris Rolands Kairišs ir atbrīvots no Lielvārdes, Madlienas, Krapes, Ķeipenes un Jumpravas draudžu prāvesta pienākumiem. Par šo draudžu administratoru ar dzīves vietu Lielvārdē, Meža ielā 18, ir iecelts priesteris Ilmārs Tolstovs.
26. jūnijā Z. Stankevičs izsniedza nominātu arī priesterim Andžejam Kezikam, saskaņā ar kuru viņš ir iecelts par vikāru Sv. Marijas Magdalēnas draudzē Rīgā, ar dzīves vietu Rīgā, Klostera ielā 4.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti