Ērģelniekiem un koru vadītājiem piedāvā par velti saņemt dziesmu grāmatas

Kūrijas grāmatu galdā Rīgā, Mazajā pils ielā 2a draudžu koru vadītāji un ērģelnieki var saņemt garīgo dziesmu grāmatu „Visa zeme Kungam dzied” un bērnu dziesmu krājumu „Dziedāsim Dievam”.

Rīgas metropolijas Romas katoļu kūrija 1996. gadā izdeva garīgo dziesmu grāmatu “Visa zeme Kungam dzied” un 2000. gadā – bērnu dziesmu krājumu “Dziedāsim Dievam”. Šogad ar arhibīskapa-metropolīta Zbigņeva Stankeviča atļauju grāmatas tiek dāvinātas draudžu koriem, atbalstot koru attīstību.

Grāmatu galda darbiniece Ilze Birzniece pastāstīja, ka grāmatā “Visa zeme Kungam dzied” ietvertas vairāk nekā 300 dziesmas, kas tapušas laikā no 13. gs. līdz pat mūsdienām. Bērnu dziesmu krājumā “Dziedāsim Dievam” apkopotas 150 dziesmas, kuras var izmantot gan skolās, gan dažādos bērnu pasākumos, gan arī Sv. Mises laikā. Abas grāmatas var saņemt par velti vairākos eksemplāros. Tajās ir ne tikai dziesmu vārdi, bet arī notis. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Grāmatas var saņemt no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.9 līdz plkst.13 un no plkst.14.30 līdz plkst.17.30.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti