“Caritas” lūdz ziedot pārtiku trūkumcietējiem

Pienākot aukstam un lietainam laikam, “Caritas Latvija” birojs arvien biežāk saņem pārtikas palīdzības lūgumus, jo cilvēkiem nepietiek līdzekļu, lai samaksātu visus rēķinus un nodrošinātu sev un saviem ģimenes locekļiem iztiku.
“Caritas Latvija” aicina ikvienu labas gribas cilvēku ziedot pārtiku, kas ātri nebojājas (miltus, putraimus, konservus, tēju, eļļu, u.c.) “Caritas Latvija” birojam, kas atrodas Katoļu iela 14, Rīgā, vai arī sazināties pa tel. 20032459. Ziedot var arī pārtikas lādēs, kas atrodas šādās Rīgas draudzēs: Sv. Jēkaba katedrālē, Vissv. Trīssvienības baznīcā, Sv. Alberta baznīcā un Sv. Franciska baznīcā. Pārtikas iegādes mērķim var arī ziedot, pārskaitot naudu uz „Caritas Latvija” kontu: LV46HABA0551008657797.
Aicinām arī iesaistīties karitatīvajā kalpošanā tuvākajam savās draudzēs. Uzzini, vai tavā draudzē ir “Caritas” grupa, kurā bieži vien ir nepieciešami brīvprātīgie, kas varētu apmeklēt draudzes vecākos, vientuļos un slimos cilvēkus, palīdzēt salikt pārtikas pakas un palīdzēt organizēt dažādus pasākumus un palīdzības akcijas.
Ja tavā draudzē ir jāizveido “Caritas” grupa vai tev ir nepieciešama plašāka informācija par karitatīvā kalpojuma iespējām draudzē, to vari iegūt “Caritas Latvija” birojā vai www.caritas.lv.
“Caritas Latvija”

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti