Now Reading
Aicinājums piedalīties konkursā “Mans atgriešanās stāsts”

Aicinājums piedalīties konkursā “Mans atgriešanās stāsts”

Priesteris Ilmārs Tolstovs aicina piedalīties konkursā “Mans atgriešanās stāsts”, pastāstot citiem par to, kā Dievs ir uzrunājis un kā pats cilvēks ir atbildējis uz Dieva aicinājumu sekot Viņam. Konkursa stāsti tiks publicēti priestera I. Tolstova blogā kalpotajs.blogspot.com.

Konkurss norisināsies līdz šā gada 15. maijam un tajā piedalīsies ikviens, kurš uz e-pastu priesteris.ilmars@gmail.com atsūtīs savu liecību rakstiskā veidā. Tai jābūt ne īsākai par pusi no A4 lapas līdz vienas A4 lapas garumam.

Liecībā jābūt līdzsvarotai kerigmas struktūrai. Priesteris I. Tolstovs skaidro, ko nozīmē kerigma, uzsverot, ka liecībā jāatklājas Dievam, kurš ir mīlestība. Liecībā jāpastāsta, ka dzīvē bija klātesošs grēks, bet ka, sastopoties ar Jēzu Kristu, ir notikušas izmaiņas no dzīves grēkā uz dzīvi žēlastībā. Turklāt jauno dzīvi cilvēks, kurš ir atgriezies, izdzīvo Baznīcas kopienā.
Visiem tiem, kuri lasīs liecības, būs iespēja balsot par uzrunājošāko liecību. Līdz ar to paši lasītāji noteiks konkursa pirmo trīs vietu ieguvējus, kuri balvā saņems izdevuma “Mieram tuvu” un laikraksta “Katoļu Baznīcas Vēstnesis” abonamentu 2014. gada pēdējiem sešiem mēnešiem.
I. Tolstovs uzskata, ka vislielākie ieguvēji būs bloga apmeklētāji, kuri iesūtītās liecības lasīs.

LRKB IC

Scroll To Top