Now Reading
Kūrijas grāmatu galds vairākas grāmatas piedāvā par pazeminātu cenu

Kūrijas grāmatu galds vairākas grāmatas piedāvā par pazeminātu cenu

Rīgas Metropolijas kūrijas grāmatu galds par pazeminātu cenu piedāvā iegādāties pirms vairākiem gadiem izdotas grāmatas, pastāstīja grāmatu galda pārstāvis Artūrs Vereteņņikovs. Vairāk nekā 30 izdevumi būs nopērkami par 0,70 līdz 1 eiro.

Šo grāmatu vidū ir “Svēto dzīves apraksti”, K. Kareto “Vēstules no tuksneša”, Juliāna kardināla Vaivoda “Homīlijas visa gada svētdienām”, vairākas dziesmu grāmatas un citi izdevumi. Kā norādīja A. Vereteņņikovs, iepriekš minētās grāmatas tiek pārdotas par zemāku maksu, lai kļūtu pieejamas plašam interesentu lokam, kā arī ņemot vērā to, ka tās vairs nav jaunas, lai gan to saturs ir vērtīgs.

Ar piedāvāto grāmatu klāstu var iepazīties jaunizveidotajā grāmatu galda mājaslapā: http://gramatugalds.wordpress.com/ kategorijā: “Grāmatas par pazeminātu cenu”. Jau tagad mājaslapā var apskatīt arī vairākas citas grāmatas, kuras iespējams iegādāties Kūrijas grāmatu galdā.

Mājaslapa izveidota ar mērķi celt gaismā un parādīt plašo grāmatu klāstu. Tajā informācija tiks papildināta, un grāmatas tiks kārtotas pa dažādām kategorijām. Mājaslapā ir katras piedāvātās grāmatas vāka fotogrāfija, tās nosaukums, izdevējs un izdošanas gads.

Mājaslapā grāmatas var tikai aplūkot. Lai tās nopirktu, jādodas uz Rīgas Metropolijas kūrijas grāmatu galdu Vecrīgā, M. Pils ielā 2, kas strādā darba dienās no plkst. 9 līdz 13 un no plkst. 14.30 līdz 17.30, vai Kūrijas grāmatu galda filiāli (bijušajā Rīgas Garīgā semināra grāmatu galdā) Katoļu ielā 16, kas ir atvērta pirmdien, otrdien, ceturtdien un piektdien no plkst. 10 līdz 17.

LRKB IC

Scroll To Top