Iznācis piektais žurnāla “Mīliet viens otru” numurs latviešu valodā

Ceļā pie lasītājiem ir jaunais evaņģelizācijas žurnāla “Mīliet viens otru” numurs latviešu valodā. Tas ir jau piektais žurnāla numurs latviešu valodā un pirmais šajā gadā, kurā apkopoti raksti un liecības par kristiešiem pasaulē un Latvijā.

Dievs katru uzrunā ļoti personīgi un neuzbāzīgi. Par to var pārliecināties, izlasot rakstu “Ticības dārgums” par Nobela prēmijas laureāta medicīnā Aleksa Karela atgriešanās ceļu. Viņš, kurš bija dzimis ticīgā ģimenē, no ateista atkal kļuva par Kristus sekotāju, pateicoties kādam Lurdā savām acīm redzētam dziedināšanas brīnumam.

Par aizvadītajām Pasaules Jauniešu dienām Riodežaneiro, Brazīlijā, un pāvesta Franciska sniegto vēstījumu jauniešiem uzzināsiet, lasot rakstus: “Esi drosmīgs būt par gaismu!” un “Būt Jēzus komandā”. Gaidot pāvesta Jāņa Pāvila II kanonizāciju, žurnālā iekļauts materiāls „Svētīgā Jāņa Pāvila II garīgais mantojums”.

Jaunajā numurā lasiet arī ģimeņu un jauniešu liecības par ceļu pie Dieva, par atgriešanos no atkarībām un dzīvi ar Jēzu, kā arī “Alfa kursu” norisi un augļiem Latvijā. Ieskats jaunā žurnāla “Mīliet viens otru” numurā un kristīgajās aktualitātēs pieejams arī interneta vietnē: miliet.org.

Žurnāls latviešu valodā iznāk trīs reizes gadā – Lieldienu laikā, vasarā un Ziemassvētku laikā. Žurnāls tiek izplatīts par ziedojumiem, ieteicamais ziedojums – 1 eiro.

Iegādājieties žurnālu “Mīliet viens otru” sava dievnama grāmatu galdā. Ja gadījumā žurnāls nav pieejams konkrētā baznīcas grāmatu galdā, par tā iegādi un abonēšanas iespējām var uzzināt, sazinoties ar žurnāla izplatītāju Jāni Rudzinski (tālr. 29117495, miliet.org@inbox.lv).

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti