Now Reading
Līvānos notiks mākslas darbu izsole baznīcas remonta atbalstam

Līvānos notiks mākslas darbu izsole baznīcas remonta atbalstam

Lielajā sestdienā, 19. aprīlī, plkst. 12 Latgales mākslas un amatniecības centrā Līvānos notiks izsole, kurā tiks vākti līdzekļi Līvānu Sv. Erceņģeļa Miķeļa Romas katoļu baznīcā notiekošā remonta atbalstam. Līdz 15. aprīlim izsoles darbi ir apskatāmi Līvānu katoļu baznīcā.

Kā pastāstīja draudzes prāvests Juris Zarāns, remontam draudzes locekļi katrs savu iespēju robežās ziedo laiku un līdzekļus. Arī doma par izsoles rīkošanu radās draudzes locekļiem, kas saistīti ar mākslas nozari. Tā februāra beigās Latgales mākslas un amatniecības centrs aicināja visus radošos Līvānu novada māksliniekus ziedot vienu vai vairākus savus mākslas darbus labdarības izsolei. Līdz 15. martam atsaucās 16 mākslinieki, kuri ziedoja pa vienam savam mākslas darbam – gleznas, fotogrāfijas, keramiku.

Mākslas darbi skatāmi ne tikai baznīcā, bet arī Latgales mākslas un amatniecības centra, kā arī Līvānu novada mājas lapās (www.latgalesamatnieki.lv, www.livani.lv), sociālo tīklu kontā http://www.draugiem.lv/lmac/gallery un vietējā laikrakstā “Līvānu novada vēstis”.

Remonts Līvānu katoļu baznīcā notiek jau vairāk nekā gadu. Pirmajā darbu etapā tika nomainīta grīda un uzstādīta apkures sistēma, pēc tam baznīcai nomainīja jumtu un logus. Pēdējā etapā darbi notiek iekštelpās, tāpēc priesteris J. Zarāns joko, ka no vecās baznīcas palikušas tikai sienas.

LRKB IC

Scroll To Top