Rīgas un Rīgas apkārtnes priesterus aicina aktīvi piedalīties Tezē reģionālajās dienās

Pirmdien, 7. aprīlī, notika Rīgas arhidiecēzes priesteru konference, kuras laikā klātesošos priesterus uzrunāja Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Rīgas iecirkņa prāvests Krists Kalniņš.

Viņš stāstīja par gaidāmajām Tezē dienām, kas Rīgā notiks no 26. līdz 28. septembrim, paziņojot, ka no šodienas “Taize Riga 2014” mājaslapā sākusies dalībnieku reģistrēšanās. K. Kalniņš aicināja Rīgas un Rīgas apkārtnes draudžu (aptuveni 60 km attālumā no Rīgas) prāvestus būt atvērtiem uzņemt viesus, kas uz tikšanos ieradīsies no dažādām valstīm. Draudžu pienākumos ietilps kopīgu lūgšanu laiku nodrošināšana no rīta, kā arī jāapzina draudzes ģimenes, kuras uzņemsies viesģimeņu pienākumus. Ģimenes, kuras vēlas, arī pašas var pieteikties uzņemt Tezē reģionālo dienu dalībniekus.

Priesteru konferences laikā priesteris Andris Kravalis klātesošajiem stāstīja par prezbiteriāta nozīmi un uzdevumiem. Tāpat tika izskatīti vairāki citi jautājumi, piemēram, Radio Marija projekts, Rīgas Katoļu ģimnāzijas aktualitātes un baznīcu celtniecība.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti