Harizmātiskās atjaunotnes Jaunatnes komiteja aicina vienoties lūgšanā par jauniešiem

31. maijā Starptautiskās katoļu harizmātiskās atjaunotnes Jaunatnes komiteja aicina visas pasaules harizmātiskās atjaunotnes jauniešus Vissvētākā Sakramenta klātbūtnē vienoties stundu garā adorācijā, slavēšanā, Rožukroņa lūgšanā vai Svēto Rakstu apcerē, lai lūgtos par jauniešiem, kuri vēl nepazīst Jēzu, un par viņu kristību Svētajā Garā. Latvijā kopienas un jaunieši aicināti lūgties laikā no plkst. 14 līdz 15.
2013. gada novembrī, kad Betlēmē notika vispasaules harizmātiskās atjaunotnes līderu tikšanās, Kungs aicināja: “Nāciet pie Manis!” Līdz ar to tikšanās laikā dzima ideja par kopīgu lūgšanu pasaules mērogā, lai ne tikai būtu kopā ar Kungu un vienam ar otru, bet arī lūgtos par tiem, kas vēl ir ceļā.
Projekta autori norāda, ka pievienoties lūgšanai var gan individuāli, gan arī kopienas, draudzes un lūgšanu grupas. Papildu informāciju par projektu var saņemt facebook lapā: https://www.facebook.com/youth.ccr.
Projekta koordinatore Eva Sido lūdz reģistrēties tos, kuri pievienosies iniciatīvai, rakstot uz e-pastu: eva.jn15.5@gmail.com.
LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti